| sergiuajutatimavarog97 a întrebat:

Buna am o rugAminte as vrea niste sfaturi am avut o prietena de la inceput eram impreuna apoi a plecat la Italia si a trecut o bucata de timp si mi-a zis ca nu mai vrea sa fie cu mine si niam despartit din ce cauza nu vb cu mine chiar daca ii scriu iii sun din ce cauza ziceti-mi va rog ofer funda!
Cum as putea sa o intorc inapoi?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Nu stiu daca mai poti face ceva, ti a zis clar ca nu mai vrea sa fie cu tine si asta nu neaparat ca nu te-ar place, posibil sa nu-i placa distanta dintre voi sau si a gasit pe altul acolo

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atunci cand o fata nu te mai place, nu mai ai ce face. Treci la o urmatoare relatie.

| MrAnderson a răspuns:

Salut

Din moment ce s-a stabilit definitiv acolo, relatia voastra nu prea avea sanse oricum sa reziste.
Desi se spune ca dragostea depaseste distanta, o face, da, dar numai pentru o perioada de timp.
Incearca sa treci peste asta, e mai bine pentru tine, si pentru ea.
Sa mentineti un chin in doi nu e benefic deloc.

| WildDream a răspuns:

Si-a gasit pe altcineva acolo asa ca mai bine o uiti si iti vezi de viata ta, ea deja isi vede de a ei acolo.

| Schatzyyyyy a răspuns:

Daca ea nu se mai simte atrasa de tine, nu ai ce sa faci! Dragoste cu sila nu se poate! Nu o poti tine langa tine, daca ea nu te vrea! puppy dog eyes

| sergiuajutatimavarog97 explică (pentru Schatzyyyyy):

Pai inainte ca sa se duca la Italia ma placea si tinea foarte mult la mine dar de cind s-a dus nici nu mai vrea sa vb cu mine sad

| Schatzyyyyy a răspuns (pentru sergiuajutatimavarog97):

E clar ca ea e cu altcineva acolo, odata ce e indiferenta! Daca te iubea nu facea asa!:*