| AdrianMar a întrebat:

Am o verisoara si are o mica problema. Ieri a avut relatii sexuale cu prietenul ei si din greseala a ramas prezervativul inauntru, si l-au scos afara, dar nu e sigur daca a ramas ceva inauntru. ce ar trebui sa faca?

6 răspunsuri:
| Spartanul07 a răspuns:

Sa stea linistita nu se intampla nimic... nu prezervativul e important ci sperma. nu se intampla nimic.

| AdrianMar explică (pentru Spartanul07):

Pai aia ie problema daca a cazut ceva ce sa faca?

| Spartanul07 a răspuns:

Nu are ce sa cada. daca a ramas prezervativul acolo inseamna ca nu avea "marimea' necesara si iti dai seama ca sperma nu a iesit. ia un prezervativ si pune pasta de dinti in el asa cam cata sperma pote rezulta in urma unui act sexual si strange sa vezi daca iase. nu faceti misto

| teo6dia4c99 a răspuns:

Pai cel mai sigur ar fi sa se duca la ginecolog. Nu ar mai sta ingrijorata!

| Tützłк a răspuns:

Buna..ar trebuie sa mearga la ginecolog! asta neaparat! bafta!

| Alex_Sovaiala_1998 a răspuns:

Pai nu cred ca are ceva dar ar trebui sa consulte un ginecolog sau sa vada daca a ramas gravida