| vitalik211 a întrebat:

am prietena si m-am sarutat cu ea doar asa simplu pe buze dar puteti sa-mi spuneti cum sa ma invat sa sarut ca maturii ( cu limba) am mai citit pe TPU ca totul vine de la sine dar eu n-am idee cum se face asta... puteti sa-mi dati niste detalii cum se face asta? Dau funda happy

4 răspunsuri:
| XxBlueRosexX a răspuns:

Nu e asa greu...eu am invatat totul la primul sarut, deschizi putin gura si impingi limba in a ei dar nu tare pana in gat doar putin incat sa o atingi pe a ei, dar ai grija sa nu o musti de buza pentru ca asta se intampla cam des, pe mine din cauza emotiilor m-a muscat si am avut un semn cam 2 zile.

Bafta happy

| neutrino a răspuns:

Iti este iubita sau speri sa-ti fie, pe viitor, iubita? Lasa-te pe mana sau pe limba ei, in speranta ca ea stie ce are de facut. Daca nici iubita ta nu stie sa-si sarute iubitul, atunci invatati-va reciproc.

| Ezeru a răspuns:

Nu vine totul de la sine. Crede-ma am avut parte de fete care nu stiu sa sarute si a trebuit sa le invat.
Spre fericirea mea eu am stiut din prima si sa stii ca nu vine de la sine laughing asta doar in filme in realitate e mai greu laughing
Ce trebuie tu sa faci este sa o urmezi pe ea. Faci ce face ea.
P.S.: Nu-i nimic daca nu reusesti din prima. Intodeauna exista scuza : "Sunt emotionat"winking
Mult succes.

| 9400145 a răspuns:

Nu inteleg esti lazbi sau ce laughing de te-ai sarutat cu prietena ta! lol faci senzati pe TPU meriti o ceapa