| Simonasimi a întrebat:

Am si eu cateva intrebari pentru baietii.
Deci fratele meu are doua admiratoare din clasa de la noi.
Una o cheama Cosmina iar alta o cheama Alexandra.
Cosmina este o fata foarte urata, grasa, se comporta foarte urat cu fratele meu, este genul de fata care injura pe orcine din orice (este foarte rea) dar invata foarte bine.
Iar Alexandra este o fata foarte frumoasa, se comporta foarte frumos, nu injura, este cumine dar singura ei problema este ca nu prea invata adica invata doar cand vrea.
Lui fratele meu ii place de Simona(fata rea) iar aia il cam uraste.
Si lu Alexandra (fata buna) ii place fratele meu, iar fratele meu nu ii place de ea.
Eu nu pot sa inteleg de ce fratele meu tot se da la aia rea si pe aia buna nici nu o baga in seama.
De ce nu o place pe aia buna doar pentru ca nu invata prea bine si ca invata cand vrea ea?
De ce o place pe aia care il injura si isi bate joc de el?

Răspuns Câştigător
| RyugaHideki a răspuns:

Probabil cauta o "prada" mai dificila, o fata care nu se lasa usor. Nu cred ca nu se uita la ea pentru ca nu invata ci pentru ca este prea cuminte iar el crede ca nu va obtine destule de la ea prea repede. Lasa-l sa se isi piarda timpul cu tipa rea daca nu stie ca o fata mult mai frumoasa si mai cuminte il asteapta. Zii sa ii ofere o sansa Alexandrei si sa o lase pe Simona in pace pentru ca nu se merita sa incerci sa fii cu o astfel de fata.

5 răspunsuri:
| danifx2 a răspuns:

Probabil Simona si invata si e rea si frum da si u detalii si despre ea
noi vrei sa le ghicim?
detalii despre Simona
Cosmina= fata urata, grasa invata bine, injura
Alexandra= fata frumoasa buna, invata prost
Simona=?

| danifx2 a răspuns:

Lol

| Simonasimi explică:

Simona pai scuze ma gandeam la mine si am scris Simona laughing

| Simonasimi explică:

Deci Cosmina este fata rea iar ALexandra ceea buna. Si Simona am scris acolo din greseala ca ma gandeam la mine. laughing

| Katalinna a răspuns:

N`am inteles nimic rolling on the floor