| BassHunter13 a întrebat:

Am si eu doua intrebari pentru toti:
Cum iti dai seama daca persoana iubita de tine este sincera cu tine?!
sau tine la tine cu adevarat! Astept raspunsuri! Multumesc:X

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Daca esti intr-o relatie si ti la partener, nu il minti. Trebuie sa ai incredere oarba, pana se dovedeste ca te-a mintit.

| harciog a răspuns:

Cam paradoxala esti. Vorbesti si de neincredere si de iubire in acelasi timp cind de fapt este destul de simplu.N-ai incredere, nu-l iubesti.

| AdElA96 a răspuns:

Buna, ai pus o intrebare destul de complicata sa zic asa deaorece fiecare are alt mod de a gandi iar eu de exemplu ti-as putea spune ca o persoana tine la tine cu adevarat cand te afli si in dificultate si este aproape de tine dar si cand esti bine acea persoana ramane permanent langa tine. Persoana iubita casa fie sincera cu tine trebuie sa nu o tradeze ochii findca ei vorbesc si pentru noi. Sper ca ai inteles ce ti-am spus happy.

| IgnoreMe a răspuns:

Ok, sa-ti raspund la doi intrebare. Daca nu afli nimic pe parcurul relatiei, ori a fost sincera, ori a mintit bine. Daca afli, ai doi variante: ierti sau next.

| BassHunter13 explică (pentru IgnoreMe):

EU am pus cifra 2 nu am scris 'doi" am pus 2 ca mi-a fost mai usor de scris!

Răspuns utilizator avertizat