| monica_8936 a întrebat:

am si eu inca o intrebare...in luna iulie nu mi-a venit ciclul...chiar daca in data de 24 trebuia sa-mi vina...mentionez k pana in luna iunie am luat anticonceptionale iar apoi le-am intrerupt...suntem in 9 aug si nici acum nu mi-a venit...crying... mi-am facut 3 teste.au iesit negetive...de ce imi intarzie atat? ce pot sa fac...stau cu frica in san ca s-ar putea sa am cv...crying...pls help me...crying(crying(crying

Răspuns Câştigător
| Misterious a răspuns:

Chestia e ca tu ti-ai dereglat acum ciclul mestrualhappy eu cred ca nu ar trebui sa iti faci griji, am patit si eu exact la fel...asa ca don, t worry you. ll be fine tongue

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Du-te repede la ginecolog. Dupa intreruperea pastilelor pot aparea mici dereglari, dar o intarziere atat de mare nu este o mica dereglare ci una mare de tot. Du-te AZI la ginecolog, nu mai sta degeaba cu frica in san.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

E posibil sa fie o dereglare din cauza ca ai intrerupt anticonceptionalele. Cel mai bine ar fi sa mergi la medic sa afli cauza exact. Este cel mai in masura sa-ti spuna ce ai, de ce iti intarzie. Multa sanatate!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

De regula dupa intreruperea anticonceptionalelor se produce in organism o dereglare, cel mai bine e sa mergi la medic pentru investigatii.

| annda a răspuns:

E de la anticonceptionale, fiind pe baza de hormoni te-a dereglat putin oprirea lor. Pentru siguranta ta consulta un ginecolog. :*

| kathessa a răspuns:

Eu zic sa mergi la un medic. O sarcina nu e cel mai rau lucru care se poate intimpla. Fa-ti o programare imediat.

| pissicutzzamik a răspuns:

De ce nu te duci la un doctor?
E cel mai bine.
Daca nu poti discuta cu doctorul de familie, du-te la un ginecolog.Nu mai stahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sati linistita k nu esti singura. am patit o si eu asa se intampla dupa c la intrerupi