| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor.Am o relatie de 3 luni cu un baiat care nu e din aceeasi localitate cu mine.De o saptamana nu am mai vorbit, acesta fiind suparat. Dupa o saptamana s-a bagat in seama si mi-a spus ce probleme are si de aceea nu a mai vb, a vrut sa fie o perioada liber ca sa se mai linisteasca dar i-am zis ca daca tinea la mine putea macar sa zica ceva nu sa ma lase balta.Am auzit de la cativa prieteni comuni cum ca regreta cele intamplate.Acesta face orice acum ca sa mai fim impreuna.Nu stiu ce sa fac.Sunt confuza. M-am consultat si cu cateva prietene si mi-au spus ca nu are rost deoarece daca a facut asta o data mai poate sa imi faca inca o data. Ajutati-ma pls.Multumesc mult :*

Răspuns Câştigător
| JeTeLove a răspuns:

Buna. Pune-te putin in locul lui. A vrut doar o saptamana "libera", avand totusi un motiv destul de serios. ( cred straight face ) Chiar nu poti sa-l ierti?thinking Omul invata din greseli big grin A 2-a oara daca se va repeta "istoria", poti sa il si uiti. Dar, eu zic sa ii mai dai o sansa, mai ales daca prietenii aceia ti-au spus ca, prietenul tau regreta cele intamplate.
Ai grija de tine si sper sa iei decizia potrivita. :*

5 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Hey, lasa si tu prietenele care sunt geloase pe tine, si mai dai o sansa baiatului, in viata multe se poate intimpla, asa ca, relax,

| luciana200972 a răspuns:

Dupa parerea mea oricine merita o a doua sansa, intr-adevar nu trebuia sa actioneze asa dar daca tii la el merita sa vezi dc se poate schimba, nu mi se pare normal sa renuntam la cineva la prima greseala, gandeste-te tu chiar nu ai gresit niciodata cu numic?

| nicoleta01 a răspuns:

Daca tu tii la el. poate ca merita si a2a sansa.

dar eu nu cred in relatiile la distantastraight face
acum fa ce crezi. dar nu te mai lua dpa gura lumii
fa ce simti
succes
pupici

| rap4us a răspuns:

Nu te mai lua dupa altii. Oferai si o adoua sansa sau poti cerceta singura chiar sa il spionezi sa vezi daca nu face ceva suspect.Desigur ii mai poti da si un cadou, ii poti aduce ceva care isi doreste foarte mult...Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Au dreptate prietenele tale nu merita sa te impaci cu el