| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am si eu nevoie de ajutor, din noustraight face.

Sunt cu prietenul meu de un an si 8 luni si de 2 luni ne-am mutat impreuna.De cand ne-am mutat impreuna este foarte distant si mie mi se pare ca e indiferent.straight face. El imi spune ca ma iubeste, da nu stiu c sa cred.As vrea sa nu mai fie asa, as vrea sa fie ca la inceput. C pot face ca sa nu mai fie asa?

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Dupa ce relatia devine foarte serioasa, multi barbati se retrag si se ''sperie''. Da, barbatilor le este frica de angajamente, se gandesc la consecinte, la faptul de a-si intemeia o familie, la reusita sau esecul relatiei, etc.

Eu cred ca el inca nu s-a acomodat cu gandul!

Incearca sa-i fii alaturi!

| Floreenofficial a răspuns:

Poate e si un pic plictisit de tine, lucru normal, intr-un fel. a intervenit monotonia deja se pare.mai iesiti din casa, mai faceti diverse activitati interesante, etc.bafta! :*

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Discută cu el şi întreabă-l care e problema. Vezi ce-l nemulţumeşte, dacă tu spui că s-a schimbat ceva trebuie să fie. Comunicarea e cheia. Baftă!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Discuta cu el si intreaba-l ce are.

| Blondamea a răspuns:

Adui aminte cum era la inceput sdhi cat de mult av iubeati