| robertacrim a întrebat:

Bună, am și eu nevoie de niște răspunsuri urgente.
Am o durere în zona stomacului jos în zona ovarelor și mai simt câte o durere în zona ovarului stâng și uneori îmi vine sa urinez des, e posibil sa fie raceala și am stat în frig cu gleznele goale?
Am avut și un contact sexual neprotejat acum câteva zile și nu a ejaculat în interior și nu mai ejaculase nici cu 2 zile înainte și ma sperie asta, ca nu știu ce sa cred.
Despre ce e vorba?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate fii infectie urinara sau o infecie cu transmitere sexuala, mai ales ca ai facut sex neprotejat.

| Vântulalb a răspuns:

Infectie urinara. Poate si alte complicatii. Mergi la medic numaidecat.

| danapopescu3011 a răspuns:

Cel mai probabil este vorba despre o raceala. Si eu racesc destul de des jos. Preventiv vorbeste cu un medic. happy