| qTheo a întrebat:

Am si eu nevoie de Putin ajutor. Îmi place de ceva timp de o fata de la mine din scoala si nu stiu cum sa încep prima discutie cu ea având un vedere ca nu am mai vb niciodată cu ea. Si as vrea sa stiu si eu câteva metode prin care sa ajung la inima fetei. Helpp :'(. Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Raulinio a răspuns:

Salut,poti incepe cu un "Buna,ce faci",de acolo discutia decurge de la sine,vorbiti despre lucrurile din scoala,ce ora are,ce materie ii place,despre colegi,profesori,la final ii zici ca te-ai simtit bine ca ai vorbit cu ea si ii ceri numarul de telefon,dupa ce l-ai luat, mai spre seara sau urmatoarea zi,sa nu pari chiar disperat,o suni si o inviti in oras,ei iar daca va accepta,atunci poti sa faci un prim pas spre inima ei,si la intalnire incearca sa afli cat mai multe despre persoana ei, iar la finalul intalnirii, daca tu simti, ai putea chiar sa o si saruti... sper ca ti-am fost de ajutor my friend, Pace happy

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La inima fetei inca nu ai cum sa ajungi, dar de salutat, ai putea sa o saluti.

| KatlynKim a răspuns:

Incepi si tu frumos cu un "buna, ce faci?", pe facebook, daca nu te simiti in stare fata-n fata. Dupa daca vezi ca va intelegeti, continuati sa vorbiti, iesiti etc. Vezi sa nu o intrebi ca disperatu' dupa 2 zile daca vrea sa stea cu tine.