| XdaLindaAx a întrebat:

Buna kiss. Am si eu nevoie de sfatul vostru happy. O sa va zic cateva chestii pe care le face fostul meu prieten cu mine si voi sa-mi ziceti ce simte pentru mine..Eu inca il iubesc si el zice ca place o alta fata, ma rog chatterbox Cand iesim pe afara, stau la el in brate,, adica el incearca sa ma ia in brate, sa stau in poala lui intinsa, ma mangaia prin par, pe picior si simt eu ca are dorinta aia de a ma saruta. Adica parca ii vine sa ma manance. laughing Ma suna, ne dam mesaje..adica intr-un fel il interesez. dar are poza pe telefon cu fata aia..si incearca sa ma puna cu prietenul lui cel mai bun pe bune, ca i-am zis eu ca imi place de el..Si ieri m-a invitat in oras ca sa mai stau de vorba cu prietenul lui ca mai vb el cu el. adica dc face astea? sigh funda

Răspuns Câştigător
| OnlineZ a răspuns:

Inceraca sa te dai la el..Incearca sa il saruti, imbratiseaza-l fa-i complimente.Si daca te iubeste o sa cedeze mai mult ca sigur.Pup si ai grija ce faci draga mea.Sa aud de bine

4 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Mai. E un nesimtit oricum, sta cu fata aia, are poza pe telefon cu ea, zice ca o place...si ce face? Te mangaie pe tine? Mai ales ca esti fosta lui, ar trebui sa te impui putin.
Cred ca va place pe amandoua, nu doar pe tine! Parerea mea este sa il eviti, altfel o sa cazi oarecum in plasa lui si nu vrei. Adica tu stai in bratele lui stiind ca are prietena? Tie ti-ar conveni? Si totusi, esti sigura ca il placi pe prietenul sau? Hotaraste-te! Tinand cont ca fostul iti face asemenea "avansuri", ori te bagi cu el definitiv si fara poza fetei pe telefon si uiti de prietenul lui, ori...mai bine singurica. Nu te mai lasa influenta de el daca nu vrei nimic, nu uita ca are prietena. Impuna-te si respecta-te putin!

Gandeste-te bine la ce decizi iei.

| LineGuide a răspuns:

O problema delicata, dar totodata se vede ca el inca te place. Poate pune pe primul loc sentimentele prietenului sau, ci nu ale sale.De aia, el te pretuieste, dar totodata nu face pasul urmator, pentru al lasa pe prietenul sau sa-l faca.

Răspuns utilizator avertizat
| HellDoll a răspuns:

Gandeste-te intai de ce v-ati despartit prima data si apoi mai gandeste-te o data daca mai vrei sa va impacati. E foarte important altfel o sa regreti dupa happy