| kally_5953 a întrebat:

Buna am si eu nevoie de un sfat ...as vrea sa intru in vorba cu fostul meu prieten, dupa ce ne-am desp am mai vb el a intrat in vb cu mine ...pls ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| irina20 a răspuns:

Pur si simplu...il poti intreba ce mai face, ce-a facut azi, ce face maine, cum e pe la scoala/serviciu...etc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra tu pe el.intreaba-l ce mai face, cum ii mai merge...sau da-i un sms cu "ceau! cf?" si zici ca din greseala, vroiai sa il trimit altcuivabig grin

| kally_5953 explică:

Va multumesc frumos pentru sfaturi...

| doarofata a răspuns:

Pur si simplu. poti incepe cu o intrebare de genul"hey, ce faci?"dar si cu "Stii... mi-am amintit azi cat de bine ma simteam cand eram impreuna"big grin.asta este daca simti inca anumite lucruri pentru el...si vrei sa fiti iar impreuna.