| madutza_ubytzik a întrebat:

am si eu nevoie de un sfat! eu invat la un liceu la sat si am scris intr-o pauza pe peretii wc-ului " sorin +mada' sorin fiind prietenul meu. o fata a scris inapoi ca eu sunt proasta si ca ma culc cu el si ca de asta sta cu mine. aceasta fata e geloasa pe noi. am incercat sa o ignor dar in fiecare zi continua cu aceleasi chestii. ce ar trebui sa fac? plsss raspuns. nu vreau sa iasa cu scandal. ofer fundita si folositor! 1

Răspuns Câştigător
| Kat_6866 a răspuns:

Las-o sa faca ce vrea, nu o baga in seama doar incearca sa nu o provoci.

3 răspunsuri:
| lore23 a răspuns:

Nu o baga in seama. Tu esti cu el si e tot ce conteaza.Las-o sa se pftice ca se va plictisiioh go on

| dink08 a răspuns:

Pai eu in locul tau i-as rupe nasul. Dar daca vrei fara scandal ai putea sai explici frumos cum sta treaba, sa o intrebi ce are cu tine, si care ar fi problema ei daca tu te culcu cu pretenul tau.Bafta

| EraGGon a răspuns:

Pai intreab-o pe ce vrea pana la urma? si sa te lase in pace ca faci ce vrei cu viata ta