| thelovestory a întrebat:

Am si eu o inrebare! a fost impreuna cu un baiat timp de 3 luni jumatate, dupa care el s-a despartit de mine. Eu i-am cerut o a 2-a sansa si el a acceptat-o. atunci cand ne-am impacat din nou el a zis ca ma iubeste dar nu ca la inceput, l-am intrebat daca o sa ajuna sa ma iubeasca la fel si a zis ca crede ca da. ce sa cred? Ma va iubi din nou la fel de mult ca la inceput? Ce sa fac ca sa ma iubeasca din nou la fel de mult? Dau fundita pentru sfaturile cele mai bune:*

Răspuns Câştigător
| ancuutssa a răspuns:

Hey bunalaughing Merita incercat sincer! Am avut o relatie de 1 an si 3 luni, ne-am despartit, si dupa 5 luni ne-am impacat.mi-a spus ca nu stie daca ne vom intlege la fel,daca o sa ma iubeasca ca inainte,si eu eram de aceeasi parere,nu simteam aceeasi chestie. Vreau sa zic ca a trecut o luna si ne iubim foarte mult,si ne intelegem foarte bine,nu ne vine sa credemlaughing. Deja dupa primele zile am inceput sa fim din ce in ce mai apropiati. Eu spun sa incerci,sa vezi cum sta treaba,nu ai nimic de pierdut, mai ales daca tii la el! Sper ca te-am ajutat, si astept sa vad cum va merge! Pup:*

5 răspunsuri:
| Acadeeeaa a răspuns:

Pai incearca sa-l recucerestibig grin.
Nu fii stresantathinking, nu stiu fa`o ca la inceputbig grin!

| Helpmeeveryday a răspuns:

La inceput nu iubesti placi, deci clar sunteti niste copii.
Nu cred deoarece daca te iubea nu se despartea de tine...

| Luvly a răspuns:

Hey!
Se referea. la incredere! happy
Sigur s-a intamplat ceva si acum ii trebuie o mica perioada sa vada ca esti ca la inceput! Tu fii sincera si naturala cu el.
Pa, pa.

| mihaelaanamaria22 a răspuns:

Ai cerut o a doua sansa? Dar de ce? Nu cumva i-ai gresit cu ceva? Cred ca niciodata o relatie dezbinata nu va mai fii ca prima dar poate ca tu ai noroc; incearca sa vb cu el explica-i sentimentele tale si poate ca incet -incet totul va reveni la normal.bafta!

| Alinnnn a răspuns:

Sa ii dai o bucata de p... smug