| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o int.eu sunt virgina. dar mi-ar placea sa fac un dus\baie cu iubitul meu(am vazut int de la niste fete´tot pe subiectul asta daca ar putea sa ramana insarcinatelaughinglaughingfara penetrare cum sa ramai gravidalaughing intrebarea mea e daca se pot transmite anumite boli(daca exista)si nu stiu daca e indicat, daca nu este niciun risc si pentru cei care au facut deja sa-mi spuneti daca se meritabig grin

12 răspunsuri:
| Ирина19 a răspuns:

Asa e, daca nu-i penetrare nu iai nici o boala, si nu fa ceti zic altii de sex, nu te grabi, e si mai fain cind nu faci sex sil faci sa sufere un picbig grincu cit mai des refuzi cu atit mai mult te doreste.Succes!

| Zady a răspuns:

Eu iti recomand sa faci un dus si chiar ce ti-au zis si altii fara penetrare, lasa-l sa te atinga dar doar atat o sa il cam inebunesti. :d crede-ma.bafta.cat despre boli...ai ales ca sunteti la dus stai linistita

| pendula a răspuns:

Dupa ce ai facut dusu sa ma anunti sa fiu primul care iti ureaza FELICITARI esti mamica laughing. Lol... cum sa devii insarcinata de la un dus cu iubitu de fapt... cine poate sa zica asa ceva? DOAR FETELE

| Dobitoc a răspuns:

Daca nu exista penetrare nu o sa iei nici o boala. Dar de ce sa faci baie/dus daca nu faceti sex? Crezi ca n-o sa-i curga balele? Daca tot faci baie cu el faceti si sexwinking

| pacalici a răspuns:

Eu asa ceva n-am mai auzit. Eu unul ti-as da papuci. Astai prostia omeneasca

| TEIRAU a răspuns:

Daca sunteti atat de intimi incat puteti face dus impreuna ar trebui sa fii deskisa cu el si sa-l intrebi daca a mai facut-o, cu cine, daca simte ceva schimbat... daca iti e frica sa nu iei ceva de la el inseamna ca nu ai incredere in raspunsurile lui... treaba tah!

| TEIRAU a răspuns:

Sau iti da papucii...

| inginer a răspuns:

Pentru anonim, dar ma tem ca nu o sa mai citeasca... De cand pana cand virginintaea unei fete e un dar de la D-zeu pentru un barbat?!?!?!? Ce i-o da D-zeu. $%#!@&-ti voi de habotnici!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine se joaca cu focul risca sa se arda. Daca ajuncgi sa fii violata dupa o astfel de faza, n-o sa fii indreptatita sa te plangi ca tu nu l-ai provocat cu nimic.Pretuieste-ti virginitatea, e un dar de la Dumnezeu pentru sotul tau in care ai incredere, altfel nimeni nu poate sa iti garanteze nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu e penetrare nu e nici bebe nici boala happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se poate intampla nimic din ce ai zis tu, dar ai grije ca nu cumva iubitul tau sa fie parsiv, si sa se dea pe langa tine cand esti goala si esti si sub dus, si sa incerce sa ti-o bage fara sa te astepti, si sa te trezeste, dezvirginata. Asculta-ma bine ca el asta asteapta sa incerce sa ti-o bage fara sa te astepti apa este un lubrifiant bun, si el se gandeste ori ca te va excita maxim si vei ceda, ori ca va putea sa ti-o bage fara sa te astepti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E o aberatie asta nu poti ramine insarcina fara penetrare