| Zuzazozo a întrebat:

Am si eu o intrebare.Acum cateva zile am fost provocata de cineva sa-l sarut pe un baiat.Am acceptat pentru ca imi place acel baiat.Cand l-am sarutat am observat ca mi-a raspuns la sarut si ca vroia si el sa ma sarute.Sunt sanse sa ii placa si lui de mine? Pentru cel mai bun raspuns dau funda.happy

Răspuns Câştigător
| Mitsi5 a răspuns:

1:Ori a facut-o din prosteala(putin probabil)
2:Nu te place, te iubeste fiindca daca placi o fata no saruti. daca iubesti o fata o saruti.Norok cu baiatu'!

13 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Da, nu cred ca lasi pe cineva sa te sarute, daca nu placi macar putin persoana respectiva. Incearca sa vorbesti cu el despre ce s-a intamplat atunci.

| EmaEmax a răspuns:

Cred ca te place si el din moment ce ti-a raspuns la sarut, daca va cunoasteti bine si sunteti prieteni si va intelegeti bine i-ai putea da de inteles ca il placi si poate iti faci curaj si ii spui ce simti pentru el.

| rousz a răspuns:

Buna! Numai tu stii ce ai simtit atunci cand buzele voastre s-au apropiatwinking Daca asta a fost senzatia ta, inseamna ca sti tu cevawinkingkiss

| Skeez a răspuns:

Probabil ca da
Depinde de baiat... daca e genul care nu ar fi avut curaj sa vina singur la tine desi te placea atunci,, da,, fiindca a profitat de situatie odata ce a aflat ca il placiwinking

| Zuzazozo explică (pentru Skeez):

E genul de baiat timid.

| Skeez a răspuns (pentru Zuzazozo):

Atunci ce mai astepti
Tu il placi, el te place... mai mult nu e nevoiewinking
Sari pe el laughing

| Zuzazozo explică (pentru Skeez):

Ma bag pe ellaughing

| Skeez a răspuns (pentru Zuzazozo):

Asa! nu-l scapawinking

serios vorbeste cu el si prindel ca vei regreta daca iti scapa tongue
Succeswinking

| adyriadry a răspuns:

Buna n-ar trebui sa-ti faci iluzi din prima poate ie genul de baiat care raspunde la toate fetele cand le saruta sau ie provocat. daca al placi si crezi oare cum ca si el te place petrece mai mult timp in prejma lui si vei daca si el te place atunci da big grin Funda?

| Zuzazozo explică (pentru adyriadry):

E genul de baiat mai timid si nu se saruta cu toate fetele.

| adyriadry a răspuns:

Aha atunci se poate sa te placa

| cristin4ik a răspuns:

Eu cred ca da! altfel nu mai continua sa te sarute, continua asa ca poate ai sansewinking

| SkyTz a răspuns:

Daca ti-a raspuns sigur ca te plage BFF