| AnaMariutza a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare : Am 14 ani si sunt cu un baiat de 18 aproximativ 19 ani. Relatia noastra este din luna iunie.Ar fi normal sa avem relatii sexuale? El este mai timid dar ar vrea macar o aventura...ce ziceti sa ma bag in asa ceva sau nu? Dau Funda big grin

Răspuns Câştigător
| Sibbbbel a răspuns:

Asta depinde mai mult de tine. daca vrei o faci dar o faci ca iti doresti asta si daca ai incredere in el si in relatia voastra.dar iti zic sa nu te lasi influentata de cuvintele lui gen: "te vreau" etc sau apropouri, ducegarii ca nu stii ce e in mintea lui.tu sa te gandesti bine inainte..si daca deduci ca va fi bine atunci o faci iar daca ai dubii, eeh atunci nu o face pentru ca dupa iti va parea rau. Intr-un fel daca ai face-o v-ar apropia mai mult darr asta depinde cat de mult apreciaza el asta. Nu-i bai daca o faci de la 14 ani, bine poate provoca probleme dar conteaza felul daca te protejezi si ingiena, in rest nu trebuie sa te intereseze ce va zice lumea pana la urma e treaba ta, nu esti nici prima nici ultima fata care o face la 14 ani in cazul tau. Ti-am zis numai tu poti decide chestia asta. Ai grijawinking, tii pup :* Fundabatting eyelashes?

19 răspunsuri:
| frumusikgirl1 a răspuns:

Doamne ce este cu copii din zilele de azi? nu zic de tine in special, zic de toti. Ai 14 ani, chiar crezi ca e necesar sa te dezvirginezi? daca el chiar tine la tine v-a intelege, daca nu, problema lui. Treaba ta.dar mai incolo vei fii cunoscuta ca o usuratica dezvirginata la 14 ani.

| unknownn a răspuns:

Daca te-ai baga in asta, toata lumea te-ar considera o tarfa penala, e clar ce vrea baiatul, altfel n-ar umbla la 19 ani cu copilase de 14 ani.

| Liviucu a răspuns:

Daca tu ai avea o fiica mai incolo si ar avea 14 ani si ai lasa-o sa faca sex cu un tampit de 20, atunci fa-o si tu la randul tau. Din cauza copilelor ca tine lumea este atat de rea in vremurile astea. Mi-e sila de tine.

| frumusikgirl1 a răspuns (pentru Liviucu):

Sa inteleg ca esti tata, si la randul tau ti-e frica de viitorul copilului tau.

| Liviucu a răspuns (pentru frumusikgirl1):

Mai, tata nu sunt, dar cum sa faci sex cu o fata care arata a copil, si mai stii si ca are 14 ani? Dementul ala ar trebui inchis, e pericol public. Pentru ca el daca se culca cu una de 14, la fel de bine poate viola una de 14 luand-o de pe strada. E o parere personala, no offence.

| frumusikgirl1 a răspuns (pentru Liviucu):

Good job bro.

| Liviucu a răspuns (pentru frumusikgirl1):

Bro? thinking

| frumusikgirl1 a răspuns (pentru Liviucu):

Doesn`t matter.

| Liviucu a răspuns (pentru frumusikgirl1):

Do you know me?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o toanta.

| Forev3rAlone a răspuns:

NU!
Daca te iubeste cu adevarat te asteapta.
Esti cam mica si dupa iti poti face singua rau.Inca nu este varsta potrivita.

Nu te lua numai dupa el, nici macar nu stii neaparat daca il iubesti, la varsta ta iubirea e un capriciu, un vis. Abia mai tarziu ai sa realizezi.
Sa nu aveti nici o legatura sexuala, lasa-l sa astepte si daca vrea neaparat o aventura, sa caute in alta parte. Daca chiar te iubeste te va astepta, dar daca nu, nu va mai rezista, va ceda, si-ti va da papucii.
Esti prea mica si pentru sex si pentru iubire.Si crede-ma, nu merita sa-ti strici toata viata de aici incolo, doar din cauza unei dorinte a unui baiat.[care poate doar vrea sa-si bata joc de tine]

Nu spun neaparat ca el este un baiat rau, sau ca neaparat isi bate joc de tine, dar pune-l intr-un fel la incercare.Dezvoltata sau nu, nu cred ca un baiat de varsta 18-19 s-ar uita la una de 14, pentru ca chiar e indragostit.Pe bune, sarutati-va, dar nu-ti strica viata.Acum...alegerea e a ta, corpul e al tau, dar crede-ma, daca o faci, mai tarziu vei regreta amarnic!

[Sa nu-mi iei de rau ce am zis, dar...la varsta ta, iubirea chiar nu exista.sunt doar vise, dorinte si capricii.si sincera sa fiu, fie ea relatia asta si de x ani, nu numai din luna iunie, dar eu tot nu ma incred in baiatul asta. daca nu o sa o faci cu el.o sa cedeze, si o sa te lase, si e mai bine, ca si-asa iti distrage atentia si te indreapta catre o mare greseala.Asa ca stai cumnite, macar pana la un 18, ca ai timp de sex dupa, cat dorestiwinking ]

| Love4Music a răspuns:

Mai asteapta pana la 17-18 ani, dupa parerea mea e prea repede.

| xxx8 a răspuns:

Esti mult prea mica mai asteapta si tu...

| hotdesire a răspuns:

Ai 14 ani. Eu zic sa mai stai si sa faci sex nu cand vrea baiatul ci atunci cand te excita si simti dorinta erotica pentru el.

| MetalheadSatan666 a răspuns:

Eu zic sa mai stai putin "cumintica", ai 14 ani +e devreme, asteapta macar sa impliniti un an.

| Alexandra0797 a răspuns:

Daca te-ar iubi nu ti-ar cere asa ceva crede-ma ca stiu. Din experienta.

| oanaonitza26 a răspuns:

Nu! clar nu! trezeste-te la realitste, esti prea mica!

| ZuZuliicii99 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa eviti subiectul asta, pentru ca el tot va incerca sa te convinga sa faci chestia asta, si o sa iti spuna foarte multe lucruri, ca e frumos, ca nu te doare... Dar tu nu poti stii cand vor vrea parintii tai sa te duca la spital sa vada daca mai esti sau nu virgina

| MikiMikuMika a răspuns:

Deeci din punctul tau de vedere el este timidul nu-i asa? Pff pai daca tu nu ai nici o problema fa ce vrei dar tot tu o sa regreti mai tarziu nu el...