| MadalinaPisicuta a întrebat:

Am si eu o intrebare am observat ca penisul prietenului meu este mai tot timpul moale dar in timp ce facem sex este tare practic am obs ca se intareste totusi nu inteleg trecerea de la o stare la alta Funda

Răspuns Câştigător
| gamehoror a răspuns:

Atunci cand penisul ii este tare inseamna ca vede sau se gandeste la ceva ce ii place, din punct de vedere sexuale, iar atunci cand ii este moale inseamna ca nu se gandeste la nimic sexual. Trecerea nu este chiar atat de ciudata fiindca asa este conceput organul genital al barbatului!

3 răspunsuri:
| Anonimfarmerama a răspuns:

Cand este tare, inseamna ca te place si ca te considera atragatoare si se simte bine cu tine in pat. Cand nu aveti activitate este moale. Funda?

| Andreea50 a răspuns:

Tu faci sex dar de erectie ai auzit? Cati ani ai? 12?

| zeeeeeex a răspuns:

E normal sa fie mai mereu moale, de asta exista excitarea. Altfel toti baietii ar merge pe strada cu instrumentele afisate in "vitrine", nu ar mai exista viagra si toate femeile in lumea asta ar fi fericite si sclipitoare big grin