| DYA96_9004 a întrebat:

am si eu o intrebare:ati patit vreo data ca din vina unei prietene sa pierdeti o relatie cu un baiat? eu din vina unei fete m-am certat cu baiatul acela doar prin simplul fapt ca ea a aflat ca il ubx, iar acum nu stiu ce sa fac cum sal intorc inapoi sa ma pot impaka cu el? ma ajutaticryingcryingcrying

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

A aflat ca-l iubesti si a facut, ce? ca sa-l intorci trebuie sa vorbesti cu el, nu sa te smiorcai.trebuie sa-i spui ca-ti pare rau, ca nu ai vrut ca inca tii la el, ca vrei sa va impacati.

| Kylexy a răspuns:

Si daca el te iubeste pe tine ce conta ca il iubeste oe el fata respectiva.
Spune-i ca esti geloasa si iti era frica sa nu il pierzi.
Si mai pune-i intrebarea big grine ce crezi tu ca sunt geloasa?
Daca te ubeste cu adevarat se intoarce la tine stai linistita esti fata iti gasesti un iubit repede daca vrei. daca se intoarce la tine incearca sa vb cu el ca nu vrei sa il pierzi sa ii explici de ce esti geloasa. Mult noroc

| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna
si eu am patit...
pai spune-i ca il iubesti foarte mult si ca prietena ta e o ciudoasa si o scorpie.
papa:*:*:*

| Spinoasa a răspuns:

Asa am patit si eu, eram prietene foarte bune, prietenul meu e student si vroiam sa stau mai mult cu el, tinanad cont ca pe ea o vad mereu la liceu, dar ea s-a suparat foarte tare ca stau mai mult cu el, ca o ignor, iar in final ce crezi m-am luat dupa ce simteam si anume sa raman cu el petru ca il iubeam! Incearca sa discutii cu el, sa ii spui adevaraul. Daca e prietena adevarata nu va va distruge relatie, te asigur! Fundita?big grin

| Dolllx14 a răspuns:

Da`mi id`ul tau daca vrei sa vorbim despre asta sau da add la barbie_piiink. si eu am trecut prin asta. e mult de scriswinking:*