| respect45 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare care ma tulbura... Fetele sunt atat de disperat dupa sex ca si baietii?

13 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Doar cele mai "dotate" de la natura, si care au dat de gustul miraculos ale adevaratulor moduri & motive pentru care sa merite sa o faci!

| Zenithf a răspuns:

Eu cred asa, ca baietii "umbla" mai mult dupa sex dar la fete nevoia este mai mare. Ca fetele care raman fete mari se "mureaza" si devin "acrituri", voi nu ati avut domnisoare profesoare de 50+ ani care erau asa? In schimb la barbatii care nu au avut parte de sex riscul sa se "mureze" este mai mic, n-am vazut profesor holtei de aceeasi varsta sa fie "acru". big grin
In aceasta ordine de idei as vorbi despre efectele casatoriei - casatoria adevarata, nu cea formala - in care vezi ca femeile sunt implinite si iubitoare, nici urma de acreala, dar aceasta casatorie are efect si asupra barbatilor, care sunt protectori cu femeile si copii lor si sunt mai domestici. thinking

NOname
| NOname a răspuns:

Unele da. Depinde de la caz la caz. Cum nici baietii nu sunt chiar toti disperati dupa sex, asa si fetele nu sunt chiar toate innebunite, dar, dupa parerea mea, sunt in minoritate.
Majoritatea Oamenilor activi sexual, au o slabiciune aparte pentru acest "sport".

| gigiro a răspuns:

La baieti e o disperare data de hormoni, la fete de dorinta de a fi cool, in trend si din curiozitate(mai putin hormonal)

| Ирина19 a răspuns:

In ultima vreme asa se pare, pot sa zic ca fetele sunt cu mult mai disperate de sex decat baietii

| morena a răspuns:

Sigur ca da, atata timp ce si-au inceput viata sexuala! Dar este totusi o mica diferenta:fetele sunt mai atente la alegera partenerilor, pentru a nu parea ca sunt usuratice! In timp ce pe baieti nu-i deranjeaza sa aiba cat mai multe cuceriri la activ!

| Georgiana05 a răspuns:

Nu stiu daca se zice tocmai "disperate", dar da, si fetele vor sex la fel de mult, poate chiar mai mult decat baietii.

| Question a răspuns:

Hell yeah! Si de ce nu ar fi? Toti avem nevoi fizice. Atata doar ca baietii sunt mai out in the open about it happy Noi cica suntem niste ingerasi care ne gandim numai la casnicie, familie, copii big grin

| madalina_2518 a răspuns:

Hmm.depinde...big grin pot fi fete care doresc sa faca sex mai mult ca baietiibig grin

| NAdrian a răspuns:

laughing nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu toate.depinde.de la fata la fata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat daca fata place baiatul mult si simte casi el la fel stiu cum sa faca si ce sa faca PS nu o lua repede

| Happiness_3504 a răspuns:

Buna!
Nu, nu toatehee hee decat daca iei in considerare femeile usoare big grin