| moftuliki a întrebat:

Buna am si eu o intrebare, cum as putea sa ii arat iubitului mheu duminika ca il ubbe (mentionez ca nu avem cum sa ne intalnim pentru ca eu sunt dintr-un oras si el din alt oras) sa ii trimit un mesaj sau...nu stiu ajutor big grin mersi :*

6 răspunsuri:
| SweetPrinces a răspuns:

Am sa caut unul frumos special

| franck2222 a răspuns:

Cred ca cel mai bine este sa il suni si sa va intalniti intr-un club si sai spui acolo tot cei mai frumos pe lumea asta, asa-i demonstrezi si ca-l iubesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nu va puteti intalni il poti suna sau sa cauti un mesaj frumos pe net si sa il trimiti... poate o sa se bucure cand o sa-l citeasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti creea tu ceva. va aprecia mult mai mult oraginalitatea decat un mesaj scris de pe net.

| mihaela_8018 a răspuns:

De la distanta nu vad o solutie(mesaj, telefoane astea poate sa faca oricine) daca il iubesti cu adevarat fa-i o surpriza si du-te la el fara ca el sa stie.(lucrul asta nu il face oricine )odata ajunsa acolo nu trebuie sa faci mare lucru isi da singur seama... o viata ai...winking

| mihaela_8018 a răspuns:

De la distanta nu vad o solutie(mesaj, telefoane astea poate sa faca oricine).
Daca il iubesti cu adevarat fa-i o surpriza si du-te la el fara ca el sa stie(lucrul asta nu il face oricine ).
Odata ajunsa acolo nu trebuie sa faci mare lucru isi da singur seama...
O viata ai...winking