| Lolituta a întrebat:

am si eu o intrebare: daca iti incepi viata sexuala trebuie neaparat sa incepi sa mergi la ginecolog? daca nu mergi ce se intampla?

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Înainte să îți începi viața sexuală învață sexologie! Și în principal cum se evită o sarcină nedorită + despre bolile cu transmitere sexuală. (cărți de dermato -venerologie ).

| Rurouni a răspuns:

Daca esti prea mica si ti-e rusine sa mergi la ginecolog, mai bine nu-ti incepe viata sexuala si asteapta sa mai cresti.

| Stryder_1593 a răspuns:

Nu e neaparat dar e indicat

| HaDeS_9190 a răspuns:

Iti creste par pe nas si bube-n gura!