| NoLife15 a întrebat:

am si eu o intrebare. Daca ma masturbez vaginal inseamna ca nu sunt virgina!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu,virgina numai esti cand ai un contact fizic sexuala, masturbarea ajuta cand vei face sex pentru prima oara, relaxaseaza muschi vaginali ceea ce face ca cand te vei desvirgina sa nu te doara asa puternic

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa-si faca sex oral cand faci sex, masturbarea eu o consider primul pas spre descoperirea sexualitati, ca fata ai un corp plin de senzati erotice, descoperale, descoperati corpul si vaginul

| corbulalbrosu a răspuns:

In urma practicarii masturbarii intravaginale NU iti este afectata virginitatea. Esti si vei ramane in continure VIRGINA pana in momentul intretinerii primului contact sexual adevarat. Iti vei pierde virginitatea doar in momentul in care vaginul tau va fi penetrat de catre penisul unui baiat/barbat, pentru prima data. Multa sanatate!