| Myha_Myha_1990 a întrebat:

Buna, am și eu o întrebare, de ce prietenului meu nu i se mai scoala de două săptămâni nu mai este cum era înainte? Ce s-a întâmplat as dori să știu, va mulțumesc.

6 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Te inseala cu alta.

| Yon1470 a răspuns:

Spune-i sa nu se mai masturbeze si incearca sa-i dai si lui pasarica!

| Violleta2022 a răspuns:

Care doua saptamani?
A inceput scoala de 2 zile si tu crezi ca au trecut 2 saptamani?

| kandaraki a răspuns:

3 variante:
1) te inseala si nu mai are puteri pentru tine.
2) nu il mai atragi tu sexual, nu are interes pentru tine.
3) se masturbeaza si isi epuizeaza teava.

| bogdan72 a răspuns:

Pot sa fie multe motive... Poate are o problema personala.

| Denisya a răspuns:

De cat timp sunteți impreuna? eu sunt de 6ani cu al meu si ma plâng ca nu mai are chef.el spune ca din cauza problemelor si a oboselii.acum bush cel mai bine spune-i ce ai pe suflet.intraba.l cu tupeu sigur o sa raspunda.