| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare happyDeci am iesit timp de o luna jumate cu un baiat(x), nu eram impreuna in totalitate pentru ca el nu vroia o relatie serioasa cu mine, am insistant dar degeaba, dupa un timp numai am dat niciun semn de viata pentru o saptamana, nici eu nici el ...si dupa saptamana asta am aflat depe facebook ca a aleso pe alta oh go on asa, m-am suparat foarte mult pe el, n-am ramas nici amici si numai ne auzeam, in timpul asta prietenul lui cel mai bun(y) m-a intrebat daca vreau sa ies cu el, eu i-am raspuns da (in speranta ca il voi face gelos pe fostul, pentru ca imi place si acum de el si nu suport idea ca ma mintea ca nu vrea relati serioase din causa ca invervin gelosi si incepem sa ne certam si blablabla si zicea ca nu e vina mea dar a lui. dar de unde ca acum cu aia are o relatie serioasa ) si dupa 5 minute ce ma intrebase prietenu lui(y) daca vreau sa ies cu el, el (x) mi-a trimis un sms intrebanduma daca era adevarat ca trebuie sa ies cu prietenu lui (y).
Voi ce credeti am reusit sa il fac gelos intr-un final? adica na pana la urma cei pasa daca ieseam cu prietenu lui. ca el sta cu alta si numai ma cautase de cand ne certasam. Numai stiu ce sa cred sad

Răspuns Câştigător
| Madiitza a răspuns:

Poi nah ma onyx! sti cm st baieti!winking Iar dp mine cred ca ai reusit macar putin sa il faci gelos! Adica daca nu-i pasa nici macar un pic ce il interesa pe el daca iesea cu pr cel mai bun. si mai cred ca nu i-a cazut cu tronk faptul ca ai iesit cu prietenul lui cel mai bun! Sper sa iti fi fost de ajutorwinking
P. S. gasesteti altul, nu stie el ce a pierdutwinking

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Alta care va controla franele de la Bmw peste cativa ani. Da, m-ai facut gelos, ca nu-s mai prost(nu decat tine, ci, asa, in general)!

| haiZI a răspuns:

Sau vrea sa-i confirmi din nou cat de mult il placi tu pe el.
Ca doar e baiat mare si mor toate fetele dupa el.pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mastabno dar dc imi vorbesti despre tine? intrebarea nu era sa imi spui daca ai fi tu gelos -.-" aaa si nu inteleg nimic din ce ai scris (:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte bine ai facut, adica ce vroia tu sa fii tot singura si el ...nu corect, ma rog in ziua de azi ce e corect? sa stii ca toti barbatii sunt niste porci!

| mastabno a răspuns:

Fii serioasa, eu as ride tare de tot sa-mi faci mie asa. ideea e buna dar e prea banala pentru zilele de azi, INSA daca nu mai suna de loc, daca nu ai intreba nimic despre mine de la prieteni comuni sau de la cea mai buna prietena a ta, daca nu tear [interesa] nimic despre mine, daca nai incerca sa iesi macar cu vreon prieten comun, fii sigura ca rezultatele nu se vor lasa asteptate-ma intrigi la maxim si pot deveni repede gelos si poate foarte gelos, am sa incerc sa inteleg ce joc joci, de ce nu procedezi standart-eu doar primesc placere de la asta. DACA nai incerca in vreon fel sa-mi atragi atenti-ACESTA va fi mingea decisiva in poarta mea