| Miruna7865 a întrebat:

Bună! Am și eu o întrebare eu dacă îmi dau drumul de 2, 3 sau chiar 4 ori pe seară este normal ca a doua sau a treia zi ca eu să nu mă mai ud dar plăcere să fie dar fără să mă ud chiar am nevoie de un răspuns vă rog mult m-ar ajuta. Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Este nevoie sa "te uzi", altfel nu poate avea loc actul in sine.
Un rol in producerea acelui lubrifiant natural il au glandele Skene.
Acestea pot fi afectate de epilarea laser, asadar eu acolo vad problema, nu in faptul ca ai orgasme multiple.

| mihai69 a răspuns:

Poate din cauza aia, poate din alta (preludiu insuficient?). Numai tu știi ce anume face diferența.
Un tub cu lubrifiant la îndemână te ajută întotdeauna!