| IALWAYSBEADREAMER a întrebat:

Imi place de o fata de la mine din clasa. Cum sa o fac sa ma placa? Eu o plac de mult timp. Ea m-a placut, dar acum ceva vreme. Cum sa ii recastig interesul? Adica nimeni nu ma cunoaste cu adevarat din clasa. Nu stiu ce crede ACUM ea despre mine. Va rog ajutati-ma.
P.S: Avem 13 ani.

1 răspuns:
| SolomonAnaMariaa a răspuns:

Păi daca nu știe că o placi, trebuie sa îi arăți asta...Iar ca sa te placă si ea trebuie sa o faci fericita, sa îi vorbesti frumos, sa îi vorbesti pe placul ei, să vorbiti mai mult despre ea (o fata adora asta), atunci cand e suparată sa o intelegi si sa o faci bine, sa îi iei apararea, să îi faci gesturi frumoase, sa îi arăți ca ti la ea, poti si sa o alinti să-i vorbesti dulce. Cred ca daca incerci lucrurile acestea o să reușești sa o faci sa te placă