| alexaalexandra a întrebat:

am si eu o intrebare.imi plc de un baiat dar el flirteaza mereu ca mine si zambeste.si nu stiu daca ii place si lui de mine.am auzit ca el e cu alta fata. voi ce credeti? din cate am vazut eu numai la mine se uita asa si numai cu mine flirteaza

4 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Stii cum e cu cei ce se tachineaza... probabil ca-i place sa stea de vorba cu tine, sa fie in preajma ta si asta poate fi un inceput

| udarb a răspuns:

Destia cere se cred mari "gigalai" vad pe toate gardurile, dar cel mai bine ar fi sa cercetezi toate sursele de indoiala.

| daniella_4528 a răspuns:

Poate ca te place dar poate ca el stie cal placi si iti face ochi dulci pentru a se convinge cal placi anume prin acest lucru trec si eu...

| cristina_6683 a răspuns:

Am patit si eu la fel.pai intrebal u ce face, daca vreti sa iesiti la un film sau la un suc sau unde vrei. si daca deja ti-a spus ca este cu alta fata inseamna ca vrea sa te faca geloasa si nu fi ca cu siguranta nu are una. ceaw!