| cbn a întrebat:

am si eu o intrebare...in curand eu si prietenul meu vom face un an impreuna si nu stiu ce sa ii iau... dati-mi va rog niste sfaturi...multumesc

Răspuns Câştigător
| Encore a răspuns:

Pai, duceti-va la un restaurant, dupa care il aduci la tine sau mergeti la el, luat o sampanie, si continuati cu o noapte de dragoste blushing

9 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Cumpara`i o rama digitala si pune in ea prima poza cu sarutul vostru, sau prima poza cu voi doi impreuna. Mi se pare dragut... Evident, poti opta si pentru o carte din domeniul care il pasioneaza, sau o macheta, daca il pasioneaza avioanele/masinile/vapoarele, etc. Ori mergi pe ceva care sa ii aminteasca de tine ( tu stii mai bine), ori care sa aiba legatura cu voi doi(exemplu am zis...rama digitala), ori sa aiba legatura cu pasiunile lui ( din nou... aici tu ar trebui sa te pricepi). Ai putea fi si mai romantica... De exemplu, daca esti in apropierea marii, poti da o fuga pana pe plaja si sa scrii din scoici ce simti pentru el, sau poti sa ii faci un tort (sau sa dai comanda). Un tort mai special, nu neaparat mare, care sa il savurati amandoi happy Bafta la idei!

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Un tricou personalizat cu ceva care ii palce, o rama cu poza voastra, o sticla de vin pentru voi doi si o noapte de neuitat :-P

| ellene a răspuns:

Un album plin cu poze cu voi doi...asta daca ai poze... daca nu, poti sa incerci cu o bratara, un parfum, o carte sau orice altceva. Gasesti tuwinking

| Gregory a răspuns:

Buna! Cumpara-i ceva care stii ca ii place cu adevarat... ceva simbolic. "La multi ani" si sa aveti o relatie frumoasa cat mai lunga plina de iubire si bazata pe respect reciproc!

| ALY_2447 a răspuns:

Buna sunt alina la asta sunt cea mai buna iata nu cumva sa alergi la magazine si sa incepi sa ii cumperi tricouri bluze parfumuri etc in seara aniversarii organizeaza o cina romantica pentru doua persoane ori acasa la tine ori acasa la el sau poate chiar la restaurant dupa cina ofera-i o seara romantica com sunteti voi obisnuiti acasa la tine sau la el si asta ar fi tot invata un secret lucrurile simple sunt cele mai apreciate de baieti si in plus de asta sunt si cele mai frumoase mult succes spune-mi cum a mers ciao

| M4RK a răspuns:

Cumparai un parfum.:d

| banzicarul a răspuns:

De acord cu Aminadab

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu trebuie sa-i iei ceva.trebuie sa-i dai ceva. un cadou. un sarut. o noapte de amor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca ar fi mai simplu sa iesiti undeva la un restaurant o cina romantic cu luminari sampanie si vorbe frumoase care sa-l atinga usor la inima si o cazare udeva la hotel sau la tine acasa daca e loc sa nu fiti deranjati si restul vine de la sine:...pentru ca eu cred ca e o seara speciala pentru amindoi de ce sa-i iei cadou daca tot dai banii sa va simtiti amindoi bine.parerea mea.SONYA.