| Aly_9916 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare : incerc sa fiu cu o fata si mda pe 29 iulie a fost ziua ei si eu in ziua aia am fost internat in spital ca am avut niste problema "grave" si m-am intors acasa p la 10PM si nu am rezistat si am intrat pe mess (mentionez ca i-am luat cadoul cu 3 zile in urma) si imediat imi zice ca " nu ai uitat ceva" la care eu am vrut sa ii zic la multi ani urari de bune si "tot tacamul" (inca ceva eu nu eram cu ea eram doar prt ff apropiati) si eu da vroiam sa ii zic tot dar nu am apucat ca imi si zice"mda ca ai uitat de ziua mea ca eu pentru tine nu insemn nimic, ca eu sunt oricine pentru tine si dc te-ai deranja u pentru orcine ( a da cadoul era niste cercei cu inima neagra nu sunt lungi ca ea avea 16 ani si ) si nu am apucat sa zic nimic ca iese dupa mess am incercat sa o sun sa ii explic ca nu am avut cum iata-ma pe 11 aug. mentionez ca am reusit cat de cat sa vb cu ea dar cand ii zic de cercei imi spune "ma u esti nesanatos, dc iai cumparat" si imi da senzatia ca nu ii vrea as vrea sa ii dau sa ma apropi mia mult de ea ca stiu si i-am spus si ei ca am fost un prost si da nu imi este rusine sa spun imi pare rau unei fete ca cunosc multi baietii care zic" ehh ce ma? eu sunt barbat sa isi ceara ea scuze" ma rog si as vrea sa ma apropi mia mult de ea sa fiu mai apropare de ea nu ca un iubit dar asa sa o inteleg. A da la noi in CL a venit un festival de film si am invitat-o si a zis ca nu stiuh ca ea vrea sa mearga dar ii se pare ciudat sa mergem doar noi 2 dar eu asa as vrea sa mergem pentru ca as avea ocaziia ca vb cu ea mai bine, am uitat sa va spun am inceput sa vb cu ea des pe mess azi am fost in oras cu ea si inca o prt deci ne intelegm destul de bine

1 răspuns:
| dincolodevise a răspuns:

Pai continuati asa.sunteti la inceput si este normal sa mai existe unele certuri sau neintelegeri.ea se astepta ca tu sa-i zici macar la multi ani si a fost putin dezamagita,dar ii va trece...tu stai mereu langa ea, spune-i ca ti-ai dat seama ca o placi si ca ai vrea sa fi cu ea.fii sincer,spune-i ce simti, nu te mai ascunde. poate atunci cand o sa te hotarasti sa-i zici va fi prea tarziu, asa ca spune-i...