| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare la voi iubitul meu are penisul prea mare si cand facem sex el introduce il introduce tot si uneori ma cam doare foarte tare cum sa i spun sa fie un pic mai finut deoarece o are mare?

Astept raspuns.
Multumesc :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De foarte multe ori durerea apare si datorita lipsei de lubrefiere, si nu pentru ca penisul este mare.Vaginul este format din mai multi muschi flexibili si se adapteaza marimii penisului, la nastere se intampla acelasi lucru, se poate dilata peste 10 cm in diametru. Durerea mai apare si daca "impinge"foarte mult si brusc, penisul atinge uterul si durerea este uneori insuportabila, dar nu pentru ca penisul este mare, ci datorita neindemanarii partenerului. Evita pozitiile in care tu esti deasupra si penetrarea este foarte adanca. Eventual mergi la un medic pentru a vedea daca tu nu suferi de vaginism.

13 răspunsuri:
| julieta a răspuns:

Spune-i ca te doare uneori, ar trebui sa se gandeasca si la tine un pic, el simte placere iar tu durere.cu rusinea mori de foame, ia-ti inima in dintii si spune-i. sunt sigura ca te va intelege daca te iubeste happy

| Babushka a răspuns:

Ii spui ca te doare si sa fie mai "bland"cu tinesau cand ti-o introduce tipa si tu ca te doarelaughing) rolling on the floor

| Barajag a răspuns:

Nu e greu draga mea sa-i spui ceea ce te doare, te va intelege cu siguranta, asta daca intr-adevar te iubeste.Bafta!

| Arthur a răspuns:

Nu o sa dureze prea mult si o sa iti para prea mic. rolling on the floor

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ii spui ca te doare, ca din pacate el are un handicap si trebuie sa gasiti impreuna o metoda de a face sexul placut pentru amandoi. Din pacate, va fi foarte frustrant pentru el sa isi infraneze penetrarea, si daca mai e cumva si imatur, crede ca visul oricarei femei e un penis mare (adica nu va accepta ca penisul lui mare nu e o calitate, ci un handicap). Incercati sa cumparati si un lubrefiant de la farmacie, ajuta. Si apoi, explorati centimetru cu centimetru pana la ce nivel penetrarea iti face placere. Pana se obisnuieste, poate sa-si prinda intre degete baza penisului, asta il va impiedica sa penetreze complet.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-ar placea sa stiu cati ai ai tu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Trebuie să vorbești cu el, mișcările trebuie să fie blânde, situația o impune.
Un lubrifiant pe bază de apă, nu distruge rezistența prezervativului.
Cu plăcere.
Pa, pa.

| teonamaria a răspuns:

Am fost in situatia ta. I-am spus frumos ca ma doare tare si sa nu-l bage tot.si a fost intelegator. vorbeste deschis cu el.nu te sfii.

| FetitzzaAlintatha a răspuns:

Spune-i ca te doare foarte tare si sa nu il mai bage pe tot, sigur v-a intelege sau daca nu tipa si u pana te audelaughingwinking

| oana23madrid a răspuns:

Treci direct la obiect spune-i ca te doare nu e mare lucru si nue nici o rusine...

| psihox a răspuns:

D-ra, ce-ai face daca vei ramane insarcinata? Vei avorta fatul, asa ca un fel de joaca sub forma de crima? Aveti amandoi servicii? Sau tu? Cine-l va creste pe copil? Sau il vei trimite cu primul accelerat la Casa Copilului? Sau il vei abandona pe strazi ca o prostituata? E hotararea ta.

| ionela86 a răspuns:

Pur si simplu ii spui verde-n fata ca tu nu esti doar un obiect sexual in care el si-o baga si si-o scoate! Spune-i ca ai vrea sa fie mai finut, mai romantic...mai atent.
Succes!

| Cristian0884df11 a răspuns:

Pai spune-i ca poate nu-l introduce bine trebuie rasucit sa intre mai usor si dat cu ulei sa alunecehee hee