| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare legata de o povestioara! tot timpul cand sunt cu prietenul meu el ma tot saruta ma mingaie si eu il intreb ca: "ce vrei?" si el zice ca : "te vreau pe tine!" in ce sens zice chestia asta? nu prea inteleg sensul :d va rog ajutati-ma :*

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar tu vârstă ai?
Vrea să facă dragoste cu tine, asta vrea!
Pa, pa.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Inseamna ca te vrea pe tine ce altceva poate insemna? Vrea si mai mult decat acele saruturi mangaieri.Bafta!

| baru a răspuns:

Salut. Trebuie sa intelegi ca intr-o relatie, tot cea ce conteaza, si cea ce se urmareste, este sexul. Tot asa si la tine. Sa nu crezi ca el vrea numai sa te pupe si sa te tina in brate. La barbati cel putin totul, este sex. Asa ca ai grija.de tine si ----ochii mari Pa

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Te vrea pe tine oare ce poate sa insemnelaughing. incearca sa se aproprie de tine si sa treceti da faza 1.Adica vrea dragoste si nu vrea cu altcineva vrea cu tine

| Ioana2518 a răspuns:

Te vrea pe tine si cu trupul, nu numai cu inima!

| deea40 a răspuns:

Pai dupa parerea mea vrea sa faceti dragoste...

| zenaly a răspuns:

Ati facut dragoste pana acum? Daca da, atunci e gelos si in acest caz ai mare grija fiindca nu vrea sa te imparta cu nimeni. Eu m-as feri de aceste relatii. Daca nu, atunci asta vrea iar tu trebuie sa te gandesti daca vrei si tu. Si nu pentru ai face pe plac lui. Dupa poate o sa-si piarda interesul pentru tine. Trebuie sa faci ceva findca vrei tu si nu pentru placerea altuia. Nu trebuie sa ai regrete dupa aceea. Poate te simti bine cand iti spune ca te vrea pe tine dar ai grija. Si, protejeaza-te.

| oanawww45 a răspuns:

Eu cred ca inseamna neseriozitate ...bine dar asta conteaza de tine mie imi plac cei seriosi intr-o relatie. Inseamna ca vrea sa se culce cu tine.

| michaelj a răspuns:

In sens giratoriu.

PS: How you doin'?