| Dariiiii a întrebat:

am si eu o intrebare mai mult din curiozitate. Stiti ca se aproprie Valentine`s Day, chiar daca s\multi nu sunt incantati de aceasta zi, eu chiar astept cu nerabdare ziua aceea, chiar daca sunt singura. Deci vreau sa va intreb voi ce planuri aveti de Valentine`s Day sau ce ati vrea sa se >intample?:

14 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Merg la scoala cred, ma plictisesc, oricum iubi e la munca si eu sunt toata ziua l-a scoala, dar sarbatorim vineri de dimineaza si searabig grin Ca in timpul zilei am iar scoalabig grin
Oricum stiu ce cadou mi-a luatblushing Asta inseamna vreo 90% ciocolata ca 10% e ambalajullaughing
Multe bomboane si ciocolata in forma de inima laughing)

| Dariiiii explică (pentru wolder):

Sper sa va simtiti bine.:3

| Azµre a răspuns:

Filme, filme și iar filme...

| Dariiiii explică (pentru Azµre):

Distractie placuta, oricum.laughing

| Azµre a răspuns (pentru Dariiiii):

Întrebarea trebuia să fie alta ce facem după 14 februarie laughing că vă făceam în ciudă la urmă rolling on the floor

| Dariiiii explică (pentru Azµre):

Iesi cu prietenii la o bere pentru ca a castigat Steaua meciul? thinking Am auzit de un meci.laughing

| Azµre a răspuns (pentru Dariiiii):

A nu mamă aștept să vine prietena înapoi acasă că e plecată în alt oraș o săptămână happy și prin urmare sunt singur de 14 februarie dar recuperez pe 17 laughing

| Dariiiii explică (pentru Azµre):

Aa, sa va distrati.smug

| Azµre a răspuns (pentru Dariiiii):

Mulțumim

| ginadr a răspuns:

Hey eu o sa ies cu mai multi prieteni la o tereasa as fi preferat sa imi faca iubitul meu o cina romantica dar atata timp cat ma simt bine in preajma prietenilor nu mai conteaza.

| ginadr a răspuns:

Eu o sa ies cu niste prieteni la o tereasa as fii preferat sa imi faca prietenul meu o cina romantica dar atata timp cat e cu mine acolo si suntm cu prieteni ma voi simti bine e tot ce conteaza.

| Dariiiii explică (pentru ginadr):

As vrea si eu sa pot sa ies cu prietenii, dar am scoala. Oricum e foarte ok si la scoala, ca il pot vedea pe baiatul pe care il plac.:3

| ginadr a răspuns (pentru Dariiiii):

Important e sa te simti bine nu unde il faci ok sper sa te distrezi :X:*

| Dariiiii explică (pentru ginadr):

Multumesc, la fel.:*