| Sweetpusy a întrebat:

Buna am si eu o intrebare mai stanjenitoare... ma vad cu un baiat de vreo saptamana si ceva suntem colegi de servici dar la servici suntem doar colegi, inrest seara ne vedem si petrecem pana dimineata aproape, dar nu s-a intamplat nimic intre noi, acu cateva zile am fost la el acasa si de la saruturi am ajuns in alta parte, dar degeaba ca tot nu s-a intamplat, avem chef amandoi de sex dar in fond el face oral mie atat inrest ma atinge se joaca pe acolo si atat, am discutat cu el si a zis ca e prea devreme sa mai asteptam sa vedem ce o fi ca daca e sa nu fim impreuna e nasol de mine sa stiu ca m-am culcat si cu el ca pentru el e usor dar nu vrea sa-si bata joc de mine acum mie mi se pare deplasata chestia asta ati putea sa-mi spuneti cam ce ar fi de nu vrea sa se culce cu mine... dau funda promit

6 răspunsuri:
| WhatheWow a răspuns:

Are alt motiv pentru care nu o face insa acesta doar tu il poti afla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gindirea lui este corecta, inca nu este sigur de ce va urma.Adevarul? Nu avem de unde sa il stim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Nu poate, ca nu i se scoala cum trebuie (poate te considera cam naspa).
2. Nu poate, ca e imbarligat si cu alta, si nu vrea sa-i strici sansele cumva.
3. Nu vrea, ca tu o-i fi nitel minora.
4. Nu vrea, ca ii e frica sa nu ramai nitel gravida.
5. Nu poate, ca a baut cam mult (se mai intampla).
6. Nu stie, ca e mai pampalau si decat tine.
7. Are un ego cat casa, si pana nu te rogi de el nu se lasa usor dus cu zaharelul.
8. O mai fi compostat ceva saptamana asta, si ii ajunge.
9. Ii era frica sa nu te muti la el.
10. Alte presupuneri...
Alege una!

| zxzx a răspuns:

O are mica.

| Flav a răspuns:

Esti colega de camion cu spetnaz?

| Dement_Copil_1998 a răspuns:

Exista cateva motive
1. - Frica sa nu ramai insarcinata.
2. -Probabil tine la tine si e frica sa nu te piarda.
3. - Exista sansa sa placa pe altcineva daca stii pe cineva nu stiu afla