| SweetCandy a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voibig grin Ati patit vreodata ca atunci cand sunteti apelati de un nr de telefon, telefonul sa nu sune si doar sa apara "Nr refuzat", iar persoanei respective sa ii sune ca si cum i-as da respins?
Mi se intampla chestia asta doar la un numar de telefon de pe vodafone (eu fiind tot pe vodafone) la alte numere nu am nicio problema, deci nu cred ca este telefonul vinonat, ce credeti ca se intampla?

Multumesc!

2 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Poate il ai trecut la numere filtrate

| GabrielUrsan a răspuns:

Exista posibilitatea ca acel numar de telefon sa fie bagat din greseala in blacklist mai ales daca telefonul pe care il folosesti este un Samsung.
Incearca sa bagi cartela ta intr-un alt model de telefon si sa pui persoana respectiva sa te sune. Daca merge e de la telefonul tau. Daca nu merge sunt sanse sa fie niste setari ale operatorului de telefonie mobila, dar si asa... sansele sunt destul de mici.