| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy Am si eu o intrebare...si anume : Medicul ginecolog poate spune dupa un control cand a avut loc ultimul contact sexual?
Multumesc.

2 răspunsuri:
| utilizatorull a răspuns:

Nu,nu poate spune nimic cu exactitate doar daca ai facut pe drum sau inainte sa vi la el cu ceva timp el iti spune doar ca ai facut sex si nu mai esti virgina dar nu si cand a fost ultimul funda? big grin

| AureliaBEST a răspuns:

Daca ai facut sex cu o seara inainte sa te duci la control da sau in acea zi pana in contro doctorul simte. pup