| denysame a întrebat:

happyam si eu o intrebare si nu stiu ce sa fac.thinking Mama mea vitrega este din alta parte iar acolo in sat fratele meu (vitreg) are cativa prieteni. unu din prietenii lui mi-a propus sa fiu cu el...nu stiu ce sa ii zic.sunt cam timida... mi-a propus pe mess daca vreau sa fiu cu el.Sa accept oare?
E destul de dragut
Apropo acolo mergem o data la 3 luni si stam numai cateva zile

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Draguts ca dragut, dar esti sigura ca el vrea sa fie cu tine si ca nu o sa-si bata joc?
Ei bine, daca va placeti reciproc, poate iese ceva, dar sa nu te insele.Relatsie la distantsa.hm dificil. Dar nu sunt in masura sa comentez, asa ca bine ar fi sa-tsi asculti inimioara, dar nu sa-i spui "Da vreau" asa din prima.Ar trebui sa gandesti bine inainte, si sa fii sigura ca nu o sa fie cu alta.happy

| AnonimA a răspuns:

Buna pai fa cum iti dicteaza inima:*dar daca nu il cunosti asa de bine eu zic sa nu te grabesti mai asteapta sa il cunojti mai bine intre timp vb ca aminici acum ramane la alegerea ta:* bafta

| denysame explică:

Eu nu prea sunt sigura pentru ca: nu vreau ca fratele meu sa se supere pe mine. dar nu cred ca va fi o problema. dar mi se pare putin cam ciudat. voi ce ziceti?

| Angelyque a răspuns:

Eu zic sa vorbiti pe mess daca aveti posibilitatea, daca nu la telefon pana il cunosti si tu mai bine. Oricum am intalnit cazuri in care tineau foarte mult unul la altul insa distanta conteaza intr'un fel pentru ca tu stii daca suporti sa nu il vezi decat o data la 3 luni

E cam greu crede'ma

Mai ales daca o sa tii la el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nui nimic daca dragostea e mare nu conteaza cat de mult te vezi cu el. daca e dragut eu as zice sa zici da! pup roxycutsa

| mihai2k a răspuns:

Eu zic ca nu se merita deoarece nu va intalniti des

| mariana_1785 a răspuns:

Pai daca iti place de el acepta si nu fi timida chiar daca sunteti departe unul de altuul vb pe mess