| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare stie cineva cum sa fac sa raman insarcinata mai repede.de fapt de 2 ani nu ma protejez si nimic.

5 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Dar daca esti impotentain asa ceva? Sau poate nu ai intalnit samanta perfecta.Dar mai bine te duci la doctor.

| FiTzOSsu a răspuns:

Sex sex sex sex sex sex nonstop sex asta e singura sansa sexu cat mai mult si cat mai des ai sa ramai sigur asa a ramas si sotia mea tot asa nu rmanea si ne-am pus pe treaba acum fetita noastra are 3 luni si e o frumoasa happy

| teiubescana a răspuns:

Nu vreau sa apelez inca la doctor stiti cumva vreun tratament?

| Roxanita1998 a răspuns:

Mergi la doactor ii mai bine!

| robymaryan a răspuns:

Mergi la doctor s-ar putea sa nu poti sa faci copiisad