| andreyutza a întrebat:

am si eu o intrebare.sunt insarcinata sau e doar o dereglare? cu o saptamana si ceva pana sa imi vina ciclu(ciclu de regula imi venea pana pe 6-7)...am facut sex neprotejat.insa nu o bagat-o toata si nici nu a ejaculat.in perioada asta trebuia sa-mi fi venit deja ciclu.si nu mi a venit.simptome am avut dar nici urma de sange.mentionez ca am fost si racita.de ce? va multumesc

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

DECE NEPROTEJAT? COPILA! Numai de sarcina va e teama, de boli cinne credeti ca va fereste, daca nu prezervativul? NU MAI FACETI SEX FARA PREZERVATIV! Daca o sa trebuiasca sa iei pastia de adoua zi, crezi k va fi placut? DELOC! O sa vezi tu atunci! Trezeste-te! daca el e Inconstient si Egoist, trebuie sa fii si tu? DECE?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu conteaza cat de adanca a fost penetrarea, poti ramane insarcinata. Daca n-a ejaculat, exista de asemenea sanse sa fii insarcinata, mai ales ca contactul sexual a avut loc intr-o zi posibil fertila. Fa-ti un test de sarcina cam la 5 zile de intarziere din urina de dimineata. Daca nu esti insarcinata, du-te cat mai curand la ginecolog pentru a afla cauza dereglarii. Nu e de amanat, fara tratament, problema se poate agrava.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cel mai bun raspuns ti-l va da medicul.

| ada a răspuns:

Nu a bagat-o toata?"Frumoasa exprimare!"... Dar sa trecem peste... Fa-ti un test de sarcina, este ieftin si precis. Dar cred ca ar trebui sa mergi si pe la un ginecolog pentru controalele de rutina.Chiar tu spuneai ca ai avut vreo anexita, ceva de genul...Si nu te gandi la bani... Iubitul tau "care nu a bagat-o toata" ar putea sa te ajute financiar pentru treaba asta.

| 31ea a răspuns:

Fati un test de sarcina si vezi ceti arata daca e pozitiv oricum tre sa mergi la dr

| 31ea a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina si vezi ceti arata daca e pozitiv oricum trebuie sa mergi la dr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru Dumnezeu, fetito, acesta este mod de exprimare? nu vreau sa iti scriu in privat cat de jenant scrii si te exprimi, poate mai vad si alte domnisoare si invata ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ce gagica? nu se vorbeste asa...,, nu a bagat-o toata.scuza-ma ca te jignesc dar asta este.
mai bine mergi la un dr...ala stie de ce si cum si ce sa faci.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu a ejaculat inauntru nu are cum sa fii insarcinata