| bebitzaaa a întrebat:

Buna am si eu o intrebare un baiat a spus de o fata ca e fraiera ca e ciudata si ca il bantuie si mai are si cosmaruri cu earolling on the floor iar fata respectiva a zis de baiatu respectiv ca e nebun ca se uita la ea ciudat si ca o sperie si ii apare mereu imaginea lui in minte si nu mai poate scapa de el laughing as vrea si eu sa stiu ce Dumnezeu vrea sa insemne asta?laughing si ce inseamna a bantui pe cineva?

4 răspunsuri:
| Alex0194 a răspuns:

Pai or fi indragostiti. cosamarul este un vis deci o viseaza si ea ii vede imaginea deci o fi vreo atractie intre ei.

| smile a răspuns:

Sincer nu ma inteles nimic. Poate se plac reciproc si nu cunoaste nici o metoda de a atrage atentia sexului opus. Un control psihiatric ar fi indicat. Fundita?happy

| bellaisa a răspuns:

E un film ceva?laughing)laughing)laughing))ce varsta au protagonistiilaughing)? numai unii de 8-10 ani ar putea fi.

| bebitzaaa explică:

17 si 15laughing
baiatu 17 si fata 15