| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am si eu o mica intrebare. Daca o faci pentru prima data,si nu ti-a curs sange, mai esti virgina?

Răspuns Câştigător
| Bbyblue16 a răspuns:

Pei probabil doar au incercat sa faca, nu au ajuns pana la sf si baiatul nu s-a terminat si aici sunt sanse ca ea sa mai fie inca virgina happy

11 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Salut!
Virginitatea nu consta intr-un himen contact, consta in faptul ca nu ai avut pana atunci NICI un contact sexual, fie el anal, vaginal sau chiar oral. Diferenta este ca doar la cel vaginal iti poti da seama de asta. Cu toate acestea sunt si persoane care se nasc cu himenul rupt. sau acesta se rupe datorita unor sporturi( gimnastica sau baletul)

Referitor la intrebare, nu, nu mai esti virginawinking

| fabiola a răspuns:

Ai un himen elastic, dar virginitatea nu inseamna numai acea picatura de sange!

| mona a răspuns:

Nu i obligatoriu sa ti scurga sange la dezvirginare, asta depinde de la organism la organism

| newarena1 a răspuns:

Tu singura trebuia sa simti. Daca nu ai simtit nimic inseamna ca mai esti virgina. E posibil asa ceva. Multe fete ramin virgine dupa prima relatie sexuala.

| ȚiganTranspirat a răspuns:

Nu.Nu trebuie neaparat sa iti curga sange ca sa insemne ca nu mai esti virgina. Unele fete au himenul mai elastic.

| Bbyblue16 a răspuns:

Nu tongue, mai ales daca baiatul s-a terminat. Te pup :*

| suntserios a răspuns (pentru Bbyblue16):

Ce legatura are una cu alta. Daca ala nu si a dat drumu ramai virgina sau care e logica ta?

| dindu a răspuns (pentru Bbyblue16):

Se poate ca sa curga acea picatura de sange si dupa aceea, gen la cateva ore?

| Bbyblue16 a răspuns (pentru dindu):

Sincer nu stiu straight face Dar nu cred, o data ce ti s-a rupt himenul (daca ti s-a rupt ) ar trebui sa iti curga pe moment, acum nu stiu sigur straight face

| Bbyblue16 a răspuns (pentru dindu):

Sau poate sa nu iti curga sange deloc tongue

| Bbyblue16 a răspuns (pentru suntserios):

Pei probabil doar au incercat sa faca, nu au ajuns pana la sf si baiatul nu s-a terminat si aici sunt sanse ca ea sa mai fie inca virgina happy

| Sorin_Iordache_1979 a răspuns:

Sigur ca esti nu-tea spart