| Pissu_6243 a întrebat:

am si eu o mica intrebare.Sunt cu prietenul meu de 6 luni si ceva si nu vreau sa`mi pierd virginitatea pentru ca apoi voi regreta, dar as vrea sa-l fac cumva sa nu se plictiseasca de mine. E un baiat cautat de multe fete, si nu vreau sa-l pierd deoarece il iubesc foarte mult, si el pe mine... dar e baiat, si a avut parte si de sex de la alte fete si nu vreau sa ma paraseasca din cauza asta. Ce as putea face? Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Scarlettt a răspuns:

Poi...nu fa sex inca ca esti mik eu zic sa te saruty cu limba in gura sa va excitaty sa va punety unul altuia mana pe orgnele genitale etc ...si daca iti va zice in continuare spuey ca nu vrei si ca te tine doar pentru sexwinking. Funda!

8 răspunsuri:
| dreamygirl a răspuns:

Daca te iubeste si te merita, accepta ideea fara sa fie nevoie sa condimentezi tu relatia cu artificii ca sa-i fuga gandul de la sex. Fa-o cand te simti cu adevarat pregatita, cu o perosana speciala... E ceva ce nu uiti ever!

| Georgy1993 a răspuns:

Parerea mea e ca daca iubesti pers resp dc nu?

| Nikutsa08 a răspuns:

Baiatul daca te iubeste, te asteapta pina cind tu decizi sa faci asta.
E bine totusi sa-l lasi putin sa viseze la tine, la corpul tau, la momentul cind ve-ti face asta, atunci si dorinta va fi mai mare.

| SkUlL_1101 a răspuns:

Daca te iubeste atat de mult.Dece sa-ti faci griji?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca spui ca te iubeste te va astepta pana vei fi sigura ca vrei sa faci pasul acela...sunt destule feluri de a face un baiat sa se simta bine, in afara de a face sex... daca nu esti sigura ca vrei sa faci dragoste cu el, nu o fa.iti va parea rau mai tarziu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna PissulaughingEu zic ca ar trebui sa lasi totul sa decurga normal si daca va veni momentul acesta. daca esti pregatita bine continua... daca nu.ar trebui sa inteleaga...Presupun ca e un baiat intelegator si daca te iubeste te va astepta cat se cuvinehappy:*

| Pissu_6243 explică:

M`ati inteles gresit. El nu mi-a cerut asta.Sunt eu ingrijorata ca si-ar dori dar nu imi spune ca sa nu ne certam., ca eu am mai patit o chestie de genul odata si am suferit mult si el stie asta.Eu vreau sa-l fac cumva sa nu se plictiseasca...

| DeeDeeMe a răspuns:

Daca te iubeste asa cum spui, nu o sa se plictiseasca de tine! Cel mai bine ar fi sa discuti cu el, sa vedeti clar ce asteptari are fiecare de la celalat. Poate iti faci prea multe griji inutil. Daca nu esti pregatita sa-ti incepi viata sexuala, ar trebui sa ii explici lucrul asta.