| morena90 a întrebat:

am si eu o mica nelamurire si am nevoie de sfaturile dumneavoastra deci: azi m-am inatlnit cu un baiat (are peste 25 de ani nu este un pusti de 11, 12 ani ) am tot vorbit la telefon prin mesaje, ne-am vazut la aceeasi sala de sport unde umblam amandoi, tot imi spune ca sunt frumoasa ca arat bine, bla bla bla ( spera sa il credhappyde 8 zile tot m-a invitat la o cafea iar azi in final am aceptat, cum vremea nu a fost de partea mea a ploua incontinu el ma asteptat pe mine in aprpoiere de serviciul meu, iar mai apoi am mers la o plimbare cu masina si la o cafeluta, iar eu m-.am comportat ca o fata laughing cuminte nici macar nu l-am lasat sa ma sarute sau sa puna munutelehappy pe mine ..adica parerea mea este ca un baiat / barbat trebuie sa "lupte " pentru o femeie nu sa se ofere asa din prima,pentru ca barbatii gandesc asa : eh uite ma ce repede mi-a picat asta, inseamna ca asa face cu toti, ceva de genul! Credeti ca am facut rauu? sad peentru ca dupa mi-a dat un mesaj in care imi scria "crede-am ca esti mai indrazneata " tin sa precizez ca el sa purtat frumos nici nu a insistat dupa ce i-am zis,, a zis ca imi respecta ideea! Astept raspunsurile dumneavoastra.
Sper ca nu v-am plictisit! big grin

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Credea ca esti foarte accesibila si vei accepta sa ajungeti imediat in pat. Acum vede ca nu e asa si se va gandi daca vrea sa continuati.

| morena90 explică (pentru Brigaela):

Adica exista posibilitate sa nu ma mai caute sad?

| morena90 explică (pentru Brigaela):

sad

| Vix999 a răspuns (pentru morena90):

Normal ca exista.dar probabil te va mai cauta pana va obtine ce vrea. Abia apoi va disparea completwinking

| Brigaela a răspuns (pentru morena90):

Exista posibilitatea, daca nu isi poate asuma o relatie normala. In principiu, isi va reset dorintele si veti incepe o relatie normala. Daca este ferm convins ca vrea strict o aventura fie nu te va mai cauta, fie va mai incerca sa te convinga sa treceti peste amanunte si sa ajungeti direct la sex. daca ma intrebi pe mine, nu merita sa pierzi nici 5 minute cu unbarbat care scrie redeam cu cratima.

| neutrino a răspuns:

Daca te mai cauta inca o data sa zici mersi. Sper ca nu ai pretentia sa aiba cu tine o relatie de lunga durata si ca la fermecat personelitatea ta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru neutrino):

Vai dar ce mare onoare i-a facul el ca a invita-o la o cafea. De ce sa nu aiba pretentia la o relatie? Daca o vrea pentru o relatie, ok, daca nu, usa e deschisa. Ea nu are nici o obligatie sa-i ofere vreo partida de ceva numai ca el si-a atuncat privirea asupra ei. Daca nu-i place personalziatea ei, ci doar o partida, sa se duca la curve!

| morena90 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos, si ai dreptate daca vrea o aventura sa se duca la curve laughing insa eu sunt impaca cu mine insusi pentru ca in zia de azi barbatii" cred ca tot ce zboara se mananca " o femeie trebuie sa se respecte pe ea insusi

| Oana92 a răspuns:

Exista 2 variante, fie nu te va mai cauta tocmai pentru ca el cauta o aventura, fie comportamentul tau il va incita si mai tare si isi va dori si mai mult sa te cunoasca. In ambele variante nu ai decat de castigat, ori pierzi un nesimtit ori castigi un om minunat. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai facut f bine. Continua tot asa, incet. Nu te grabi si nu ceda la prima incercare a lui. Tine-l la respect si vezi daca va fi totul ok. Daca se grabeste si nu are rabdare, trimite-l la plimbare!
O sora mai mare la fel de cuminte nu ai?

| morena90 explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt doar eu de 22 de anisori:p

Răspuns utilizator avertizat