| Patrys15 a întrebat:

Bunahappyam si eu o mica problemasad Aseara a venit l. a mine o prietena dea mamei impreuna cu sotul si baiatul ei... familiile noastre se cunosc de mult timp tatal baiatului ma simpatizeaza ft tare sh de fiecare data cand acestia vin in vizita la noi se amuza pe seama noastra, spunand ca ma vrea de "nora" vreau sa precizez ca acesta nu este indiferent la spusele tatalui si a inceput sa imi spuna "nevasta" ma inteleg ft bine cu el, suntem ft buni prieteni sh fara sa vreau cred ca m.am indragostit de el...problema este ca el este din alt orassad nu stiu ce sa fac, de multe ori cand am ramas singuri ma ciupea, ma prindea de mana, iar aseara inainte de nanitzu mi-a spus ca ma pupa dulce dulcesadCe sa fac?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Alecsa4u a răspuns:

Parerea mea e sa nu ii zici direct ca il placi. vorbeste mai des cu el.cand te ia de mana.zambeste-i cand te ciupeste.ciupeste-l si tu.si intreaba-l ce are de gand sa faca, si ce fel de relatie este intre voi...thinking

8 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ii spui ce simti pentru el... spune-o ca il placi si vezi ce iti zice si el.E posibil sa te placa sau doar sa ii fie drag de tine ca esti mai mica ca el. Oricum spune-i ce simti pentru el si vezi ce iti zice si el.

| Biuka a răspuns:

Spune-i! Sau cand il prinzi intr-un moment. sa fiti doar voi singuri m saruta-l love struck

| RaDupc12 a răspuns:

Cati ani ai in primul rand? si in al doilea daca esti mica inseamna ca ii e drag de tine si daca esti mare inseamna ca te place happy deci daca il placi spune-eu nu fi rusinoasa happy fundita? plsssss

| RaDupc12 a răspuns:

Da

| RaDupc12 a răspuns:

Asta alylove dc ai furat ideea mea? ca eu am spus asta laughing

Răspuns utilizator avertizat
| mogosan96 a răspuns:

Daca e din alt oras nu te sfatuiesc sa incepi o relatie!

| Patrys15 explică:

Poi am 15 iar el 18sad