| :X pinky love you :X a întrebat:

am si eu o mica problemabig grin.Imi place de un baiat mai mare cu un an. Nu varsta e o problema doar ca el imi spune ca nu sunt urata din contra. Numai ca nu sunt genul lui. Asa mi-au spus mai multi si nu stiu daca sal cred. Nu as vrea sa sufar si din cauza lui. dati-mi un sfat.Cum pot sa-mi dau seama daca ma place...Intro zi mi-a spus ca nu se comb cu mine pentru ca nu vrea sa ma las de scoala si i-am explicat ca nu as face asta dar nu a mai continuat. Ce credeti? Ce as putea sa-i spun ca sa-mi spuna adevarul.

Răspuns Câştigător
| nightwish a răspuns:

Itradevar nu vrea s se combine cu tine pentru c nu vrea s uiti de scoala si s ajungi cine stie ce.Cand esti indragostit cu adevarat de o pers simti c plutesti si c nu-ti mai pasa de nimic in unele cazuri. Poate c esti genul de pers care se indragosteste ff repede de o pers si tine mult la el, iar el nu vrea s te faca s suferi.

5 răspunsuri:
| ungurubulan a răspuns:

Trebuie sa te bucuri ca nu se combina cu tine si ca nu te tine pe post de tablou si sa suferi... parerea mea ca el a actionat corect!

| IRI_5028 a răspuns:

Nu mai fi emo si poate o sa se combine si cu tine...

| axel007 a răspuns:

Lasa lucrurile sa vina d la sine...nu intreba nimic. pentru ca iti va spune el la momentu potrivit, daca simte ceva pentru tine.

| :X pinky love you :X explică:

Nus emo:-J.

| :X pinky love you :X explică:

Nu ma tine pe post de tablou. Vorbesc cu el in fiecare seara si dimneata si mai vorbesc cu el si la scoala. e super de detreaba si ma inteleg cu el foarte bine. Ma intelege mereu big grin deci nu sunt tablou pentru el big grin