| Vara200 a întrebat:

Am si eu o mica problema.Imi place de un baiat foarte mult, iar lui verisoara mea la fel. Dar eu am pus prima ochii pe el, am stat mai mult cu el iar ea numai o seara. Ce sa fac? Vreau ca sa fiu cu acel baiat, dar ce sa-i spun verisoare mele? Multumesc!love struck

2 răspunsuri:
| OnnyMady a răspuns:

Daca va place la amandoua de el iti zic mai bine sa-l lasa-ti nu are rost sa va certati pe un baiat cu care poate nici nu o sa te impaci dar poti sa vb si cu verisoara ta si sa te asiguri mai intai ca ea nu se supara daca tu vei fi cu el

| superdorex a răspuns:

Aici intervine farmecul si sensibilitatea fiecaruia din voi, apoi el sigur va alege! De ce sa renunti la el daca crezi ca e un baiat deosebit? Fara lupta nu ai sa dobandesti nimic in viata! Asa ca actioneaza! Eu iti tin pumnii!