| DenizaVonDe a întrebat:

am si eu o micuta problemuta! este vorba despre un baiat foarte dragut, insa abia il cunosc si deja imi place de el! problema adevarata e ca eu ma indragostesc foarte repede (cel mai mult de aspectul fizic)! eu vreau sa scap de "problemuta"! {asa ceva mi se intampla nu doar cu un baiat, ci cu mai multi}! plzz help! [{(am 12 ani)}]
fundita anticipatabig grin!

Răspuns Câştigător
| aurelianmarius a răspuns:

Nu poti sa scapi de asta. Cerebelul uman cauta intotdeauna cea mai buna varianta pentru tine din cauza asta te indragostesti de baieti prima data pentru aspect, e ceva normall. La mine e exact la fel. Bafta multa :X big grin

1 răspuns:
| RedHair a răspuns:

Parca e o intrebare trimisa de mine pe cand aveam 12 ani (dar pe atunci nu exista TPU). Cele mai multe fete de varsta se uita (doar) la aspectul fizic, dar asta se schimba odata cu varsta (cel putin la mine).
Totusi, daca vrei sa rezolvi ''problemuta'', ai doua variante: ''dez-indragosteste-te'' de el sau incearca sa-l cunosti mai bine. Eu zic ca a doua e mai la indemana happy.
Bafta!