| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o nelamurilehee hee
Eu sunt clasa a 7-a si imi place de un baiat care e a 10-a, el imi spune tot felul de chestii dulci pe facebook, nu ne-am intalnit niciodata, desi locuim aproape.
Eram prieteni buni dar acum cateva zile ne-am certat si m-a rugat sa ma gandesc daca vreau sa fiu cu el.. eu as vrea big grin. Problema e ca el e mai.. "gagicar" si se mai da la mai multe fete deodata.. ultima data cand a fost cu o fata se ducea si se pupa cu alta straight face. El sustine ca are sentimente adevarate pentru mine.. deci sa fiu sau nu cu el?

Răspuns Câştigător
| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Uite,tu esti intr-a 7-a probabil ai 13-14 ani, el e intr-a 10 are 16-17 ani, bine. Dupa cum ai spus e gagicar, crezi ca nu face si cu tine ce a facut si cu celelalte fete? Eu zic ca ar facea-o. Daca voi ati mai vb asa inainte ti-a dat o impresie. Atunci gandeste-te la ce impresie ti-a dat si dupa fa ce trebuie facut.
Sa iti spun si povestea mea. Si eu am fost cu un baiat din asta numai ca el nu m-a inselat nu era genul numai ca el era mai curvar(scuze expresia) nu m-a inselat, m-a facut sa il iubesc din ce in ce mai mult si faceam orice pentru el, pana mi-a cerut sa fac dragose cu el.Prima data nu am vrut l-am refuzat si a spus ca nu poate sa ma insele asa ca sa ne despartim, ne-am despartit si dupa un timp m-a sunat inapoi sa ne impacam, ne-am impacat si am avut conflicte. Si dupa baga minciuni la toti ca am facut-o cu el si ma ameninta ca nu stiu ce.L-am lasat sa se laude pana o vazut ac nu-mi pasa si si-a vazut de treaba.

Asa ca nu te lua dupa vagabonti din astaia, o sa iti para rau, cum mi-a parut si mie.Asta e. Succes!

5 răspunsuri:
| MaStErShOt a răspuns:

Fa-i un copil. Atunci cel putin va avea o chestie pe 2 picioare care va leaga.

| xanderblackx a răspuns:

Sentimente? tu vorbesti serios? tu esti serioasa cand imi zici despre el ca e gagicar si ca se pupa cu alta si etc? nu vrei sa va casatoriti si sa traiti fericiti pana la adanci batraneti? mi se pare mai logic asa... apropo, teoria celor 3 perpediculare, sau triunghiurile asemenea... ce stii despre ele? aaaa, stai iarta-ma, tu iubesti si aporpae suferi din dragoste. fata mea, pune mana pe carte, ca mai tarziu ai sa regreti amarnic asta. numai bine

| AnUtZa_5621 a răspuns (pentru xanderblackx):

Sunt olimpica la matematica si fac meditatii zilnic. Am numai 10 pe linie straight face. Speram sa am si eu timp pentru viata sociala, in orice caz, "multumesc" pentru raspuns

| DOARoVIATA a răspuns:

"El sustine ca are sentimente adevarate pentru mine" daca tu crezi tot ceea ce zice atunci asteapta sa vina cu luna de pe cerlaughing nu serios eu zic ca daca vrei sa isi bata joc de tine combinate cu el daca nu vrei atunci uital
funda?:X

| AndreBoy a răspuns:

1 n-are ce fate de asta se da la tine (scuze dar sunt sincer)
2 e si gagicar va umbla cu tine si inca 5 odata
3 E o diferenta mare de ani