| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o nelamurire adica:
eu o bff(ilinca) ...mrg sa incep c u inceputul:
deci ea e la noi in clasa din a 4 a eu din 1 mrg.deci ea inainte prin sem 1 cls 5 ma tot inv la spring si cand ma inv eu nu prea puteam ca tr sa merg al dentist si asa mai departe.acum in sem. 2 din a 5a eu o inv pe ea si ea acum cica are treaba dar eu cred ca face asa pentru ca eu atunci nu puteam sa vin. a si si a facut un cont de baiat si a zis ca eu un prieten de al ei si ca vrea sa vb eu mine eu am zis bine. vb eu ce vb si de fiecare data cand vb cu el prin scris scria ea (la un momendat mi a zis ca e ea)
aunci pe moment m am enervet adica a mai facut asa (cu unu ca cica e iubitul ei si nici macar nu exista baiatul ala adica mesajele erau de la mama ei) am lasat o in pace dar acum sunt curioasa daca chiar m, a itr sa ii fiu prietena adica am aflat parola de mess.(doar ca sa vad daca ma minte si asa a fost) i am cerut sa stearga toate conversatile cu mine ea cica le a sters da de unde.mrg mi am facut un id nou si ii la m dat ea vb cu sabrina si ii la dat ca del,. si sabrina imi zice mie *a vezi ca o sa ti dau add* eu mirata o intrebare add la ce?" ea * la id care la i facut* eu nu ii la m dat si am dat vina pe ilinca si am avut dreptate.mrg are o fosta bff blonda cu care vb iar si ii spn ca o iubi ca intr prietene si mie imi spn ca nu mai vb cu ea dar noroc ca am aflat parola accidental dar asa am putut sa vad ca ma cam barfeste cu alex o. el zice * auzi u dc naiba stai cu fraiera de denisa?* ea nu rasp. dar de fiecare dat cand vb cu ea e atenta in alta parte nu stiu acum mi a promis ca merge cu mine la spring doar noi doua si acum cica nu stie exact daca mere asa imi face de 2 saptamana...si are momente cand ne certam si spune* taci sau iti inchid, * sau cateodata imi spn ca nu am dreptate si tipa tare*denisa taci sa vb eru* tot tim[pul cand o sun ea nu rasp si m a sunat blonda si am intr daca a vb cu ilinca azi si mi a zis ca adineaori. mrg eu o las in pace.scuze dal am facut greseli de scriere.
voi ce parere aveti?
ce ar tr sa fac?
si fara rasp rele scuze categorie

Răspuns Câştigător
| Gaabi32 a răspuns:

Pai minciuna e grava.Are picioare scurte.Nu cred ca trebuie sa mai fi prietena cu ea.Adica sunt o multimde de fete in situatia ta.Vei gasi o pritena mai buna caer nu te va minti. Daca vei fi prietena cu ea tot asa de des va veti certa si ea va mine in continuare.

4 răspunsuri:
| Diddy a răspuns:

Nu am inteles nimic! happy

| gigiro a răspuns:

Ce-ar fi sa scrii corect? Nu cunosti limba romana? Fara prescurtari.ca nimeni nu-ti va raspunde.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am vrut sa zic ca ma o prietena care ma cam minte si vreau sa stiu daca sa mai vb cu ea sau nu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna @MimA iti multuimesc pentru rasp dar vreau sa merg cu ea la spring mai intai ca sa lamuresc totul...
mersi mult