| corina10 a întrebat:

am si eu o nelamurire.am o relatie de 7 luni cu un baiat dar ma igrijoreaza faptul ca nu ne vedem decat o data la o saptamana. distanta dintre noi nu este foarte mare dar eu vin la scoala in fiecare zi in orasul lui si ne vedem numai o data. el cand este suparat sau bonlav nu vrea sa ne vedem...alteori cand trebuie sa ne intanlim intervine altceva mai important decat mine. dar cand suntem impreuna totul este frumos se poarta bine cu mine imi zice ca ma iubeste ma alinta vbm la telf in fiecare zi. dar cand vine vba sa ii zic, vino la mine, imi zice ca nu are ca nu are mijloc de transport ca are treaba etc alteori cand ma supara isi cere scuze dar nu face nimic sa se schimbe si sa imi arate ca tine la mine. eu i-am zis ca nu il mai cred. eu il iubesc mult si el stie treba asta si ma gandesc ca profita de dragostea mea ca sa fac numai ce vrea el. cand vbm despre probleme de genu asta nu isi asuma raspunderea si se enerveaza cand deschid acest subiect. eu ii ofer libertate si nu i-am interzis niciodata ceva. l-am intrebat daca vrea sa ne despartim si a zis ca nu. avem planuri de viitor impreuna dar nu stiu ce sa mai cred. unde gresesc eu in relatia asta? ce este de facut? help me

Răspuns Câştigător
| AndaWest a răspuns:

Nu sa te desparti asa o data,impune-i niste reguli, adica sa fie mai atent cu tine, sa faca tot posibilul sa iti arate ca te iubeste asa cum spune.si daca nu se tine de cuvant, iei masuri

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In primul rand planurile pe viitor nu se fac asa, si 2º rand un iubit adevarat nu te trateaza asa nu te iubeste deloc e un nesimtit.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu-ti mai face planuri ca rareori se realizeaza!

Eu cred ca el asa e,genul mai singuratic, irascibil, inchis...

Si faptul ca nu va vedeti nu mi se pare un motiv de despartire intemeiat din moment ce aveti amadoi scoala si alte treburi!

Ca nu vrea el sa ve vedeti cum trebuie si ca puteti mai des e fix problema voastra si trebuie sa il intrebi direct si fara menanjamente ca totusi aveti 7 luni impreuna! Obliga-l sa raspunda!

| AndaWest a răspuns:

Si ce planuri aveti daca nici nu prea va vedeti? eu cred ca el gte cam duce cu vorba...acuma na, tu stii ce e intre voi dar din cate ai scris mie asa mi se pare

| AndaWest a răspuns:

Daca chiar si-ar dori o familie cu tine ar face posibilul si imposibilul sa va vedeti cat mai des si sa stati impreuna cat mai mult

| corina10 explică:

Planuri mai mult are el... vrea sa ma mut la el sa facem un bebelaughing cam mereu imi zice sa raman la el...acuma nu stiu eu va intreb pe voi astept parerea voastra DAU FUNTITA:*

| corina10 explică:

Deci sa ma despart de el sau nu?

| ANONIMA_3794 a răspuns:

Nu ca nu poate sa vie la tine, dar pur si simplu nu vrea. Poate ca chiar tine la tine, dar sa tzinut cu adevarat, mai important pentru el avea sa fi tu ci nu altceva.